Зателефонувати Особистий кабінет товар(ів)
Інтернет-магазин Marketnet

Прощавай кабель!

Отримайте потужніший та якісніший Wi-Fi для підключення домашніх пристроїв за ціною від 99 грн/месяц!
Докладніше

Що робить Wi-Fi роутер Huawei B900-230 швидше?

З 4G LTE Wi-Fi роутером Huawei B900-230 ви отримуєте швидкість прийому даних до 300 Мбіт/с, а швидкість їхнього відправлення становитиме до 50 Мбіт/с. Такі показники гарантують якісне, швидкісне з`єднання без будь-яких обмежень. Цьому сприяє підтримка категорії LTE – Cat6.

Характеристики Huawei B900-230:

Виробник
Huawei
Країна виробник
Китай
Тип
3G/4G
Стандарт
UMTS/WCDMA, HSPA+, LTE
Стандарт з`єднання
802.11ac
максимальна швидкість 3G
42 Мб/с
максимальна швидкість 4G
300.0 (Мб/с)
Тип антени
Внутрішня
Вихід під зовнішню антену
Ні
Підтримка роботи у двох діапазонах
Так
Кількість LAN-портів (RJ-45)
1
Інтерфейс підключення до інтернету
Ethernet
Одночасне підключення пристроїв Wi-Fi
32 шт.
Наявність акумулятора
Нет
Доступні кольори:
1989.0000 грн
ПридбатиПридбати Комплект постачання

Як підключити:

1. Знайдіть правильне місце.
Розмістіть пристрій WiFi Gateway у центральній зоні поруч із зовнішнім вікном або стіною, щоб сигнал міг досягти якомога більшої кількості кімнат. Переконайтеся, що поблизу є розетка.
Можливо, вам доведеться відрегулювати розміщення, коли ви закінчите крок 3 нижче.
2. Увімкніть.
Підключіть адаптер живлення та підключіть його до пристрою шлюзу WiFi. Натисніть кнопку увімкнення/вимкнення та зачекайте, доки не ввімкнеться екран у верхній частині пристрою.
3. Завантажте програму.
Завантажте безкоштовну програму Huawei HiLink (Mobile WiFi) на свій смартфон і дотримуйтесь інструкцій, щоб завершити налаштування пристрою.

Подивіться як легко підключити:

Найчастіші питання

Как мне настроить оборудование?
У налаштуванні сучасного інтернет-устаткування немає нічого складного. Всі GSM пристрої працюють із мобільними операторами, тому для початку роботи потрібно просто вставити sim-карту у відповідний слот.

Після встановлення стартового пакета потрібно виконати таку дію:
• Якщо це Wi-Fi роутер, просто увімкнути функцію Wi-Fi.
• Якщо це USB-модем, необхідно підключити пристрій до порту USB ноутбука або стаціонарного комп`ютера. Протягом кількох хвилин буде виконано автоматичне встановлення драйверів. Після цього можна розпочинати серфінг в інтернеті.
Що робити, якщо інтернет не почне працювати?
Якщо інтернет-обладнання купується для заміської місцевості, рекомендується одразу купувати і антену. Справа в тому, що поблизу селищ, сіл і дачних ділянок може не бути базових станцій оператора, і це створює перешкоди для прийняття якісного сигналу мережі. У такому разі додатковий підсилювач просто потрібний.

Для початку зробіть 3 простих кроки:
1. Перевірте сигнал покриття (на телефоні).
2. Переконайтеся в наявності антенного виходу у вашому роутері/модемі.
3. Якщо сигнал слабкий, дізнайтеся на якій відстані від вас знаходиться найближча базова станція вашого оператора.
4. Залежно від відстані від вашого місця розташування до базової станції, докупіть відповідну антену.

Увага! Якщо ваш модем або роутер не має антенного виходу, не обов`язково купувати новий пристрій. Можна підключити антену за допомогою безконтактного перехідника!

Що робити, якщо інтернет не працює з антеною:
1. Переконайтеся, що антена "дістає" до найближчої базової станції. При виборі антени важливо вивчити її параметри та дальність прийому сигналу.
2. Перевірте правильність встановлення антени. Підсилювач має бути спрямований у бік базової станції.

Якщо все обладнання встановлено правильно, сигнал має бути присутнім. Однак буває так, що інтернет є на вулиці, але не працює в приміщенні. У такому разі поставте роутер ближче до вікна.

За відсутності результату йдеться про внутрішні перешкоди, які заважають нормальному проходженню сигналу до будинку. Вирішити цю проблему можна за допомогою репітера.

Репітер – це надійний пристрій, здатний забезпечити стабільний голосовий та інтернет-зв`язок у квартирі, приватному будинку чи промисловому приміщенні. Такі пристрої бувають різними: вони працюють від мережі 220V, але при цьому в різних діапазонах. У нашому каталозі ви можете знайти підсилювачі зв`язку на 900/1800/2100/2600 МГц.

Про нас

Marketnet – магазин сучасної електроніки та інтернет-технологій, якому можна довіряти. Ми є прямим постачальником пристроїв від відомих брендів, тому пропонуємо для своїх клієнтів надійну та якісну продукцію. Наша команда працює на результат, у зв`язку з чим основна мета для нас – задоволені та радісні покупці. Завдяки старанням та праці нашого великого та дружнього колективу кількість клієнтів збільшується. Це чудова мотивація йти далі, постійно розвиватися та не зупинятися на досягнутому.

Почитайте, що кажуть про нас клієнти: