Зателефонувати Особистий кабінет товар(ів)
Потрібен інтернет на дачу
чи у приватний будинок?

Дізнайтесь, як отримати півроку безлімітного інтернету!

Швидкість до 1 Гбіт/сек

Сучасні 4G роутери дозволяють досягти швидкості нового рівня. 2021 року вже не обов`язково прокладати кабель.

Безкоштовний тест

Ви можете протестувати пристрій протягом 14 днів. Якщо роутер чи модем не відповідає вашим очікуванням, ми зробимо повернення коштів.

Безлімітні тарифи

Пропонуємо безлімітні тарифи від провідних операторів GSM зв`язку України – Київстар, Vodafone та Lifecell. Усі оператори працюють у мережі 4G LTE, надаючи абоненту максимальну швидкість.

Широке покриття

Покриття 4G охоплює майже 90% території України! Вибирайте найкращого оператора зв`язку безпосередньо для вашої місцевості за допомогою нашої карти покриття та використовуйте бездротовий інтернет максимально.

Оберіть обладнання:

Оберіть найкращий тариф:
Як підсилити сигнал та швидкість 4G інтернету?

Порада №1

Переконайтеся, що поряд з 4G модемом не знаходиться поруч пристрої та прилади, що випромінюють електромагнітне випромінювання (телевізор, пк, мікрохвильова піч тощо)

Порада №2

Переконайтеся, що між модемом і передбачуваним розташуванням базової станції оператора немає перешкод для проходження сигналу в приміщенні (що більше товстих бетонних стін, то гірше).

Порада №3

Посилення 4G Інтернету на модемі. Сучасні USB-модеми або стаціонарні 4G-роутери мають роз`єм для підключення зовнішніх антен. Саме за допомогою установки та налаштування зовнішньої посилюючої 4G-антени відбувається покращення якісних показників сигналу.

Порада №4

Посилення 4G інтернету на смартфоні або планшеті. В цьому випадку антену до смартфону зі зрозумілих причин не підключиш, тому використовується інша технологія. Як підсилювальний пристрій використовується репітер.

Перевіримо покриття?

Ознайомтеся з картою покриття у Вашому населеному пункті та оберіть відповідного оператора або залиште заявку і наш фахівець визначить найкраще:

або напишіть нам у   Viber   або   Telegram

Найчастіші питання:
Заповніть заявку на підключення інтернету до приватного будинку

Мы проверим Ваш населенный пункт в карте покрытия, расскажем о ценах и направим мастера.