Зателефонувати Особистий кабінет товар(ів)
Інтернет-магазин Marketnet

Тарифи

Код товару: 00-00000697

Тариф Vodafone "Joice Pro"

Вiдгуки
Цiна
150 грн. 150 грн.
150 грн. 150 грн.
Код товару: 00-00000250

Тариф Київстар "СуперГіг"

300 грн. 300 грн.
300 грн. 300 грн.
Код товару: Тариф Lifecell "Бізнес плюс 99"

Тариф Lifecell "Бізнес плюс 99"

100 грн. 100 грн.
100 грн. 100 грн.
Код товару: Тариф "Бізнес Lifecell 249"

Тариф "Бізнес Lifecell 249"

100 грн. 100 грн.
100 грн. 100 грн.

Вибір тарифного плану – це важлива процедура для придбання стартового пакета. Тарифний пакет є переліком послуг, які надаватимуться клієнту. Послуги всіх тарифних планів зазвичай однакові. Різниця полягає в їх тривалості та максимально доступному ліміті. Наприклад, якщо це інтернет-тариф, то, залежно від його вартості, визначатиметься максимальна кількість доступних МБ. Якщо йдеться про голосовий тариф, то від базової вартості на місяць залежатиме кількість допустимих хвилин для дзвінків у мережі оператора та на номери інших операторів, а також для стаціонарних телефонів та за кордон. У більшості тарифів для номерів у межах мережі операторів діє безліміт.

В Україні існують два типи тарифів

CDMA (працюють з оператором Інтертелеком та вимагають прошивки);

GSM (працюють з операторами Київстар, Vodafone, Lifecell, прошивка не потрібна)

Зверніть увагу! Для підключення стартового пакета від GSM операторів (Київстар, Vodafone, Lifecell) достатньо придбати sim-карту і просто вставити її у спеціальний слот у пристрої.

У разі придбання тарифного плану від «Інтертелеком» знадобиться прошивка номера! Ця послуга здійснюється у нашому технічному відділі та є платною. З детальними розцінками можна ознайомитись на нашому сайті або зателефонувавши за контактними номерами, вказаними у розділі «Контакти».

Для того, щоб правильно підібрати оператора та тарифний план, який буде найбільш оптимальним рішенням для вашої місцевості, варто ознайомитись з картою покриття у відповідному розділі нашого сайту.

Твоя розсилка

Найвигідніші ціни, круті акції і персональні пропозиції в твоїй розсилці