Зателефонувати Особистий кабінет товар(ів)
Інтернет-магазин Marketnet
Авторизація Реєстрація Нагадати пароль Особистий кабінет Адреси доставки Мої закладки Історія замовлень Файли для скачуванняРегулярні платежі Бонусні бали Повернення товару Історія платежів Підписка на новини
Авторизація Реєстрація Нагадати пароль Особистий кабінет Адреси доставки Мої закладки Історія замовлень Файли для скачуванняРегулярні платежі Бонусні бали Повернення товару Історія платежів Підписка на новини

Інструкції

15.02.2024
510

Заява про обмеження відповідальностіУважно прочитайте всі рекомендації з безпеки, попередження, умови застосування та заяви про обмеження відповідальності. Див. умови використання та заяву про обмеження відповідальності на офіційному сайті ecoflow, а також зверніть увагу на наклейки на виробі до початку використання. Користувачі несуть повну відповідальність за експлуатацію та операції. Ознайомтес..

Читать полностью
14.02.2024
267

EcoFlow RIVER 2 ProПортативна електростанціяКороткий посібник з експлуатаціїЗаява про обмеження відповідальностіУважно прочитайте всі рекомендації з техніки безпеки, попередження, умови застосування та заяви про обмеження відповідальності. Див. умови використання та заяву про обмеження відповідальності на сайті https: ecoflow.com/pages/terms-of-use, а також зверніть увагу на наклейки на виробі до ..

Читать полностью
29.06.2023
118

Одним із найважливіших розділів використання будь-якого пристрою або системи є його експлуатація і репітер не є винятком, тому говорити сьогодні будемо саме про це – про експлуатації репітера.При виборі системи посилення стільникового зв’язку необхідно пам’ятати, що для коректної роботи репітера потрібен хоча б мінімальний сигнал у місці монтажу зовнішньої антени . Варто зауважити, що за повної ві..

Читать полностью
11.06.2023
182

Вставте СІМ-картку в роутер (microSIM). Увімкнуть його, після того, як стабільно загоряться індикатори мережі, батареї та WiFI – підключіться до нього за допомогою пароля, що вказаний на задній кришці роутера. Після цього, за умови що СІМ-картка активована, тариф проплачений та відключений ПІН-код; відразу з’явиться підключення до мережі Інтернет.Після цого відкриється встановлений за замовчування..

Читать полностью
11.06.2023
1362

Вставте СІМ-картку в роутер (microSIM). Увімкніть його, після того, як стабільно загоряться індикатори мережі, батареї та WiFI – підключіться до нього за допомогою пароля, що вказаний на задній кришці роутера. Після цього, за умови що СІМ-картка активована, тариф проплачений та відключений ПІН-код; відразу з’явиться підключення до мережі Інтернет.Після цого відкриється встановлений за замовчування..

Читать полностью
11.06.2023
167

Встановлення драйверівПідключіть ZTE MF79u до порту USB комп'ютера або ноутбука. Комп'ютер виявить новий пристрій і почне автоматичне встановлення драйверів, необхідних для розпізнавання модему комп'ютером, після встановлення необхідних драйверів з’явиться вікно з пропозицією встановити програмне забезпечення. Натисніть кнопку Виконати AutoRun.exe. Розпочнеться процес встановлення.Це може тривати ..

Читать полностью
11.06.2023
594

Встановлення драйверівВставте СІМ-картку в роутер. Підключіть Olax U90H-E до порту USB комп'ютера або ноутбука. Комп'ютер виявить новий пристрій і почне автоматичне встановлення драйверів, необхідних для розпізнавання модему комп'ютером, після встановлення необхідних драйверів з’явиться вікно з пропозицією встановити програмне забезпечення. Натисніть кнопку Виконати AutoRun.exe. Розпочнеться проце..

Читать полностью
09.06.2023
138

(наразі можуть бути в продажу українофіковані, але всі елементи меню та керування відповідають нижчеописаним)1. Зовнішній вигляд та елементи керуванняРоутер Novatel 8000L/8800L має кольоровий дисплей та кнопки навігації. У верхньому торці – кнопка Вмикання/Вимикання, на нижньому торці – роз'єм USB-Type C для заряджання та підключення до комп'ютера та для заряджання сторонніх пристроїв, та 2 роз'єм..

Читать полностью
09.06.2023
120

(наразі можуть бути в продажу українофіковані, але всі елементи меню та керування відповідають нижчеописаним)1. Дисплей роутера, роз’єми та елементи керування.2. Індикатори та іконки3. Перед початком використанняРоутер Novatel 7730L підтримує роботу у трьох стандартах стільникового зв'язку – CDMA EVDO Rev.A/Rev.B, GSM/UMTS/WCDMA та 4G LTE. У стандарті CDMA в Україні працює оператор Інтертелеком (т..

Читать полностью
08.06.2023
189

(наразі можуть бути в продажу українофіковані, але всі елементи меню та керування відповідають нижчеописаним)1. Зовнішній вигляд та елементи керуванняРоутер Novatel MiFi 6620L має кольоровий дисплей та кнопки навігації. У верхньому торці – кнопка Вмикання/Вимикання та роз'єм (TS-9) для підключення зовнішньої антени, на нижньому торці – роз'єм micro-USB для заряджання та підключення до комп'ютера т..

Читать полностью
07.06.2023
179

Вставте СІМ-картку в роутер (microSIM). Увімкнуть його, після того, як загоряться індикатори мережі, батареї та WiFI підключіться до нього за допомогою пароля, що вказаний на внутрішній стороні кришки роутера. Після цього, за умови що СІМ-картка активована, тариф проплачений та відключений ПІН-код; відразу з’явиться підключення до мережі Інтернет.Задля необхідності зміни будь яких налаштувань роут..

Читать полностью