Зателефонувати Особистий кабінет товар(ів)
Авторизація Реєстрація Нагадати пароль Особистий кабінет Адреси доставки Мої закладки Історія замовлень Файли для скачуванняРегулярні платежі Бонусні бали Повернення товару Історія платежів Підписка на новини
Авторизація Реєстрація Нагадати пароль Особистий кабінет Адреси доставки Мої закладки Історія замовлень Файли для скачуванняРегулярні платежі Бонусні бали Повернення товару Історія платежів Підписка на новини

Інструкції

18.06.2024
818

4G LTE Wi-Fi роутер Olax AX9 Pro: інструкція користувачаВсім відомий стаціонарний 4G Wi-Fi роутер Olax AX6 Pro встиг стати еталоном та заслужив прихильність користувачів завдяки своєму зручному інтерфейсу та високій швидкості. Однак на заміну йому була випущена цьому пристрою випущена ще більш досконала модель – це Olax AX9 Pro B. Купити Olax AX9 Pro  – найкраще рішення, як на сьогодні, так і..

Читать полностью
13.06.2024
664

Підсилююча 4G антена – обов'язковий аксесуар для заміської місцевості та всіх територій, де не ловить стільниковий зв'язок та є проблема слабкого сигналу. Нестабільність підключення та зниження швидкості інтернет-устаткування – причина того, що базова станція оператора знаходиться надто далеко. Однак маршрутизатор може не отримувати якісний сигнал і з інших причин, наприклад, якщо будинок оточений..

Читать полностью
15.02.2024
16431

Заява про обмеження відповідальностіУважно прочитайте всі рекомендації з безпеки, попередження, умови застосування EcoFlow DELTA 2 (EU) / EcoFlow DELTA 2 (CN) та заяви про обмеження відповідальності. Див. умови використання та заяву про обмеження відповідальності на офіційному сайті ecoflow, а також зверніть увагу на наклейки на виробі до початку використання. Користувачі несуть повну відпові..

Читать полностью
14.02.2024
6100

EcoFlow RIVER 2 ProПортативна електростанціяКороткий посібник з експлуатації EcoFlow RIVER 2 Pro (768 Вт/ч) Заява про обмеження відповідальностіУважно прочитайте всі рекомендації з техніки безпеки, попередження, умови застосування та заяви про обмеження відповідальності. Див. умови використання та заяву про обмеження відповідальності на сайті https: ecoflow.com/pages/terms-of-use, а тако..

Читать полностью
29.06.2023
1032

Одним із найважливіших розділів використання будь-якого пристрою або системи є його експлуатація і репітер не є винятком, тому говорити сьогодні будемо саме про це – про експлуатації репітера. Купити Репітери та підсилювачі мобільного зв'язку та інтернету на Marketnet.При виборі системи посилення стільникового зв’язку необхідно пам’ятати, що для коректної роботи репітера потрібен хоча б мінім..

Читать полностью
11.06.2023
1257

Вставте СІМ-картку в роутер (microSIM). Увімкнуть його, після того, як стабільно загоряться індикатори мережі, батареї та WiFI – підключіться до нього за допомогою пароля, що вказаний на задній кришці роутера. Після цього, за умови що СІМ-картка активована, тариф проплачений та відключений ПІН-код; відразу з’явиться підключення до мережі Інтернет. Купити 4G LTE Wi-Fi роутер ZTE MF971 на Marke..

Читать полностью
11.06.2023
10281

Вставте СІМ-картку в роутер (microSIM). Увімкніть 4G LTE Wi-Fi роутер ZTE MF920U, після того, як стабільно загоряться індикатори мережі, батареї та WiFI – підключіться до нього за допомогою пароля, що вказаний на задній кришці роутера. Після цього, за умови що СІМ-картка активована, тариф проплачений та відключений ПІН-код; відразу з’явиться підключення до мережі Інтернет.Після цого відкриється вс..

Читать полностью
11.06.2023
1272

Встановлення драйверівПідключіть ZTE MF79u до порту USB комп'ютера або ноутбука. Комп'ютер виявить новий пристрій і почне автоматичне встановлення драйверів, необхідних для розпізнавання модему комп'ютером, після встановлення необхідних драйверів з’явиться вікно з пропозицією встановити програмне забезпечення. Натисніть кнопку Виконати AutoRun.exe. Розпочнеться процес встановлення. Купити 4G ..

Читать полностью
11.06.2023
1912

Встановлення драйверівВставте СІМ-картку в роутер. Підключіть Olax U90H-E до порту USB комп'ютера або ноутбука. Комп'ютер виявить новий пристрій і почне автоматичне встановлення драйверів, необхідних для розпізнавання модему комп'ютером, після встановлення необхідних драйверів з’явиться вікно з пропозицією встановити програмне забезпечення. Натисніть кнопку Виконати AutoRun.exe. Розпочнеться проце..

Читать полностью
09.06.2023
709

(наразі можуть бути в продажу українофіковані, але всі елементи меню та керування відповідають нижчеописаним)1. Зовнішній вигляд та елементи керуванняРоутер Novatel 8000L/8800L має кольоровий дисплей та кнопки навігації. У верхньому торці – кнопка Вмикання/Вимикання, на нижньому торці – роз'єм USB-Type C для заряджання та підключення до комп'ютера та для заряджання сторонніх пристроїв, та 2 роз'єм..

Читать полностью
09.06.2023
374

(на разі можуть бути в продажу українізовані Novatel 7730L, але всі елементи меню та керування відповідають нижчеописаним)1. Дисплей роутера, роз’єми та елементи керування.2. Індикатори та іконки3. Перед початком використанняРоутер Novatel 7730L підтримує роботу у трьох стандартах стільникового зв'язку – CDMA EVDO Rev.A/Rev.B, GSM/UMTS/WCDMA та 4G LTE. У стандарті CDMA в Україні працює оператор Ін..

Читать полностью
08.06.2023
2762

(наразі можуть бути в продажу українофіковані, але всі елементи меню та керування відповідають нижчеописаним)1. Зовнішній вигляд та елементи керуванняРоутер Novatel MiFi 6620L має кольоровий дисплей та кнопки навігації. У верхньому торці – кнопка Вмикання/Вимикання та роз'єм (TS-9) для підключення зовнішньої антени, на нижньому торці – роз'єм micro-USB для заряджання та підключення до комп'ютера т..

Читать полностью
07.06.2023
2573

Вставте СІМ-картку в роутер (microSIM). Увімкнуть його, після того, як загоряться індикатори мережі, батареї та WiFI підключіться до нього за допомогою пароля, що вказаний на внутрішній стороні кришки роутера. Після цього, за умови що СІМ-картка активована, тариф проплачений та відключений ПІН-код; відразу з’явиться підключення до мережі Інтернет. Купити 4G LTE Wi-Fi роутер Olax MF981 на..

Читать полностью