Зателефонувати Особистий кабінет товар(ів)
Інтернет-магазин Marketnet

Розіграш Starlink від Marketnet

  • Розіграш Starlink від Marketnet

Вітаємо всіх клієнтів і відвідувачів нашого сайту!

Хочемо поділитись з вами чудовою новиною. Ви знаєте, що команда Marketnet з особливою повагою ставиться до наших захисників. Ми прагнемо піклуватись про ЗСУ на рівні своїх можливостей і саме тому готуємо до відправки ще 2 Starlink.

Ми також цінуємо і вас, наших клієнтів, бо ми працюємо заради вас. Забезпечення всіх українців стабільним інтернетом та зв'язком з рідними - наш основний приорітет. Саме тому ми підготували дуже вигідну пропозицію: Starlink у подарунок, який може отримати кожен! 

Акція діє з дати публікації даної новини до 29.12.2023 р. включно. Розіграш відбудеться у прямому ефірі і пройде на нашому Youtube-каналі за допомогою рандомайзеру. Вся процедура абсолютно прозора і в цьому ви переконаєтесь самі. 

Для того, щоб отримати шанс на перемогу і стати щасливим володарем неперевершеного і надшвидкого супутниквого терміналу Starlink, треба зробити декілька простих кроків:

  • Стати нашим клієнтом: зайти на сайт та оформити замовлення на будь-який товар на сайті marketnet (ціна і кількість не мають значення).
  • При замовленні на сайті обов'язково вказати промокод: "Star".
  • Дочекатись результатів розіграшу, який відбудеться 29 грудня 2023 року. 

Беріть участь і не пропустіть цей шанс. Можливо, саме ви отримаєте Starlink цілком безкоштовно. І пам'ятайте: чим більше замовлень - тим більше шансів на виграш! Адже розіграш буде проводитись не за ініціалами покупця, а за номером замовлення. 

Щиро бажаємо вам перемоги та мирного неба!

2023-12-18 16:27:51
0
809

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!