Зателефонувати Особистий кабінет товар(ів)
Інтернет-магазин Marketnet

Покриття операторівПокриття операторів країни постійно розширюється, тому на карті регулярно відбуваються оновлення. Трійка лідерів мобільного зв'язку в Україні удосконалюється з кожним днем, прагнучи забезпечити ідеальний сигнал у всіх населених пунктах. Кожен оператор працює над тим, щоб отримати найефективніші переваги та залучити до себе максимальну кількість абонентів.

Lifeсell 4G


Ще кілька років тому Lifecell 3G показував не найкращі результати, суттєво відстаючи за якістю зв'язку від своїх прямих конкурентів. Зараз все змінилося: у стандарті попереднього покоління 3G Lifecell працює стабільно, навіть у віддалених від міста селищах, а якість зв'язку від Lifecell 4G зовсім не поступається опонентам. Компанія активно займається модернізацією обладнання та будує нові базові станції. Сума інвестицій для цього процесу - 45 $ млн, але оператор планує виділяти ще більше коштів.

Кyivstar 4G та Vodafone 4G


Два провідні оператори не перестають змагатися за кубок першості. Київстар першим запровадив стандарт 4G по Україні. Щоб купити необхідні частоти та встановити відповідне обладнання, оператор вклав величезну суму – 2,8 млрд грн, а Vodafone «витратився» трохи менше – 1,8 млрд грн. Найбільші гравці на арені технологій будують величезну кількість базових станцій, покращуючи якість свого зв'язку та заодно змагаючись один з одним.
Усі три GSM оператори функціонують у діапазонах частот 900, 1800 та 2600 МГц. Частота 900 з'явилася зовсім недавно, а її мета – покращити якість сигналу зв'язку у заміських селищах та селах.