Зателефонувати Особистий кабінет товар(ів)
Інтернет-магазин Marketnet

Огляд Ecoflow - відмінності між європейською та китайською версією зарядної станції

 • Огляд Ecoflow - відмінності між європейською та китайською версією зарядної станції

EcoFlow – це компанія, яка спеціалізується на розробці та виробництві портативних енергетичних рішень, зокрема, портативних електрогенераторів та акумуляторів. Метою EcoFlow є надання зручні, ефективні та екологічно чисті рішення для забезпечення електроенергією вдалині від стаціонарних джерел електроенергії. Найпопулярнішою продукцію від ecoflow в Україні є портативні зарядні станції. Ці пристрої набули високої актуальності під час блекауту та надали тисячам користувачів можливість продовжити працювати, навчатись і користуватись побутовою техніку під час вимкнення світла. Все ще думаєте, яка портативна зарядна станція вам потрібна? В цій статті ми розповімо, який Екофлоу краще купити, скільки часу працює Екофлоу та яку зарядну станцію вибрати для квартири. Також ми розпишемо про розвінчання міфів стосовно так званої «китайської версії» зарядних станцій.

Що таке зарядна станція EcoFlow

Портивна зарядна станція – це можливість залишатись «зі світлом» будь-де і будь-коли. Цей прилад простий у транспортуванні, не потребує особливих налаштувань та спеціальних умов для експлуатації. пристрій підходить для користування у приміщенні, будь то квартира чи будинок.

А як щодо питання: хто виробляє EcoFlow? Це одноіменна назва компанії-виробника, яка спеціалізується на розробці та виробництві портативних енергетичних рішень, таких як портативні акумулятори та сонячні генератори. Компанія EcoFlow Technology Co., Ltd. була заснована у 2017 році і має штаб-квартиру в Китаї.


Використання зарядної станції EcoFlow в домашніх умовах, в квартирі. Зарядка телефону від станції EcoFlow. Marketnet

 Для чого потрібна зарядна станція EcoFlow?

Навіщо купляти портативну електростанція або для чого EcoFlow взагалі потрібний? Насправді користь від цього приладу важко переоцінити. Це надійне джерело енергії, що не потребує використання палива, але підтримує функціонування більшості побутових приладів. В залежності від потужності, такі зарядні станції надають різні можливості. Тобто, чим потужніше станція, тим потужніші прилади до неї можна підключити. 

Зарядні станції Екофлоу абсолютно екологічні і на відміну від класичних генераторів, пристрій підходить для користування у приміщенні, будь то квартира чи приватний будинок. Мобільність і портативність EcoFlow – одні з найбільших переваг цієї продукції. Станцію з легкістю можна брати з собою на відпочинок чи у подорож, де вона стане незамінним помічником та дозволить тримати всі гаджети зарядженими. 

Як вибрати EcoFlow?

Правильний вибір зарядної станції Екофлоу значно полегшить вам повсякденне життя та позбавить постійної залежності від центральної електроенергії. Повноцінне живлення побутових приладів та можливість зарядки приладів навіть при відсутності світла – це реальність. Щоб не помилитись з вибором EcoFlow, скористайтесь нашою підбіркою порад та зважайте на такі показники:

 • Вихідна потужність та ємність. Перед вибором станції EcoFlow визначте, для яких конкретних потреб ви плануєте її використовувати. Якщо це для повсякденних завдань, таких як зарядка телефона, ноутбука чи кип'ятильника, станції з лінійки River потужністю 660-750 кВт-год буде достатньо.
 • Для вимогливіших пристроїв, таких як мікрохвильова піч, підходять більш потужні моделі з лінійки Delta з ємністю 1 кВт-год. Для потужних приладів, наприклад, бойлера або пральної машини, рекомендується обрати Delta 2 Max з ємністю від 2048 Вт-год і потужністю до 3000 Вт. Розгляньте, скільки електроенергії необхідно вашому обладнанню, і вибирайте станцію з відповідною потужністю та зважайте на ємність акумулятора.
 • Типи роз’ємів та їх кількість. Всі станції EcoFlow оснащені популярними роз'ємами, такими як традиційна розетка 220, USB, USB тип C для різних пристроїв зв'язку до побутових приладів. Кількість розеток та портів може відрізнятися залежно від моделі. Деякі потужніші станції також мають автомобільний зарядний порт. Всі станції обладнані роз'ємом для підключення до сонячних панелей. Враховуйте кількість необхідних роз'ємів при виборі моделі, щоб відповідати всім вашим потребам у електроенергії.
 • Мобільність та готовність до різних ситуацій. Станції EcoFlow легкі та компактні, що робить їх зручними для перенесення. Менші моделі можна легко утримувати в одній руці, тоді як більші, хоч і важчі (понад 10 кілограмів), мають колеса та ручки для зручного транспортування.

Загальною перевагою всіх станцій EcoFlow є швидке заряджання до 100% за годину від звичайної розетки. Це означає, що навіть при короткочасному доступі до електропостачання ви зможете ефективно заряджати свою станцію. 


Лінійки зарядних станцій EcoFlow на сайті Marketnet. Зарядна станція допоможе бути на зв'язку в будь-яку пору року

Лінійки зарядних станцій EcoFlow

Бренд EcoFlow виробляє новаторські джерела енергії для особистого та професійного використання. Його технології видрізняються тривалим терміном служби та доступними цінами. Переносна електростанція поєднує у собі ексклюзивний дизайн і високотехнологічні характеристики, що додатково спрощують використання цього пристрою. Існує 2 лінійки портативних станцій Екофлоу:

Лінійка RIVER

Ця серія включає 4 моделі ecoflow:

 1. RIVER mini - портативний зарядний пристрій для щоденного використання. Забезпечує одночасну зарядку великої кількості пристроїв та може бути використаний навіть у автомобілі. Має ємність 210 Вт та може заряджати 7 пристроїв одночасно. Швидкість зарядки становить до 80% за годину. Окрім того, пристрій оснащений зручним дистанційним керуванням.
 2. RIVER - портативне зовнішнє джерело живлення. Забезпечує одночасну зарядку 9 пристроїв. Має потужність 720 Вт, що є достатньою для освітлення табору протягом двох діб (з використанням LED-лампи 10 Вт), підключення телевізора та проектора на кілька годин. Технологія X-Stream гарантує зарядження до 80% пристрою за годину.
 3. RIVER Max.- портативне безмережеве живлення. Має ємність до 576 Вт, дозволяючи використовувати його під час подорожей або при відключенні електропостачання. Здатний заряджати до 9 пристроїв одночасно. Технологія X-Boost забезпечує потужність до 1800 Вт.
 4. RIVER Pro - переносне автономне живлення. Має ємність 720 Вт, а підключення River Pro Extra Battery може збільшити його до 1440 Вт. Підходить для подорожей, квартир або невеликих будинків, забезпечуючи одночасну зарядку до 10 пристроїв. Технологія X-Boost забезпечує потужність до 1800 Вт, а управління можливе за допомогою мобільного додатка.

Портативні електростанції EcoFlow RIVER придатні для різноманітних ситуацій: на природі, у подорожах, для невеликих дачних будинків, квартир чи майстерень. Також ідеально підходять для зарядки різних пристроїв, таких як смартфони, ноутбуки, телевізори, холодильники та інше.


Лінійка зарядних станцій EcoFlow RIVER. Підключення та налаштування зарядної станції через мобільний додаток. Marketnet

Лінійка DELTA

Дана серія характеризується передовими акумуляторними пристроями для зарядки і включає у себе 4 моделі:

 1. DELTA mini. Невелика домашня енергетична станція з потужністю 882 Вт. Достатньо ефективна для зарядки вдома чи в подорожі. Зможе підключити пристрої до 2100 Вт, такі як фен, холодильник, обігрівач, вентилятор та електроплита. Одночасно заряджає до 9 пристроїв і має функцію дистанційного керування через мобільний додаток. Працює в температурному діапазоні від -20 до +45 градусів.
 2. DELTA. Домашнє резервне енергозабезпечення з потужністю 1260 Вт, що завдяки технології X-Boost може досягати 3300 Вт. Підтримує підключення телевізора протягом 8 годин, холодильника - 7 годин, мікрохвильової печі - 1 годину та пральної машини - 2 години. Станція здатна заряджати одночасно до 13 пристроїв. Технологія X-Stream дозволяє забезпечити повний заряд за 1 годину. Робоча температура варіюється від +20 до +45 градусів.
 3. DELTA Max. Домашнє резервне енергозабезпечення з потужністю 2400 Вт, що досить для живлення 99% побутових пристроїв. Із застосуванням технології X-Boost може досягати 3400 Вт. Інноваційний пристрій корисний під час подорожей, відеозйомок, фотосесій та у випадку аварій. Зберігає 80% продуктивності протягом 800 заряджень. Робоча температура від -20 до +45 градусів.
 4. DELTA Pro. Перший у світі портативний домашній акумулятор із потужністю від 3600 до 7200 Вт. Забезпечує безпеку та зручність експлуатації, зберігаючи 80% енергії після 3500 заряджень. Використовується для енергозабезпечення будинків, майстерень, малих міст і магазинів у випадку аварій. Також ідеально підходить для відеороликів, фотосесій і майстерень у рухливих умовах. Робоча температура від -20 до +45 градусів.


Лінійка зарядних станцій EcoFlow DELTA. Підключення та налаштування зарядної станції через мобільний додаток. Marketnet

Види зарядних станцій за потужністю

Потужність зарядної станції визначає її технічні можливості. Різниця між станціями різних потужностей полягає у завданнях, які вони можуть виконувати. 

 1. Станції з потужністю від 200 до 800 Вт. Такі станції придатні для заряджання різних мобільних пристроїв та невеликих побутових приладів. Вони можуть заряджати смартфони, смарт-годинники, планшети, ноутбуки, фотокамери, світлодіодні лампи, а також невеликі телевізори тощо. Навіть при невеликій потужності, ці станції можуть мати кілька роз'ємів для одночасного заряджання кількох пристроїв з однаковою швидкістю.
 2. Електростанції з потужністю від 800 Вт до 2 кВт. Ці станції дозволяють живлення холодильника, пральної машини, бойлера, насосів та інших електроприладів. Вартість портативних станцій такої потужності зазвичай вища, ніж вартість аналогічних інверторних генераторів, але вони є більш багатофункціональними та можуть використовуватися в різних умовах без додаткових ресурсів.
 3. Зарядні станції потужністю 3-5 кВт забезпечують можливість заряджання практично будь-якого електроприладу в квартирі, на дачі або в приватному будинку. Такі пристрої можуть служити як резервне джерело електропостачання, наприклад, для холодильника протягом декількох діб.

Важливо враховувати, що до будь-якої портативної електростанції можна докупити додатковий акумулятор, і більшість станцій підтримують заряджання від мобільних сонячних панелей.

Види зарядних станцій EcoFlow за потужністю. Станції потужністю: 3.6 КВт, 7.2КВт , 10.8 КВт, 12.5 КВт, 25 КВт купити на сайті MARKETNET

Відмінності між китайською та європейською версією зарядної станції

Який Екофлоу краще купити? Серед користувачів поширюється думка, що європейська версія є кращою, має вищу якість і є більш практичною у експлуатації. Однак це не правда. Насправді так звана китайська версія є офіціальною версію EcoFlow і за функціональністю вона ідентична тій самій європейській версії. Різниця полягає тільки у двох пунктах:

 1. Тип розетки. У європейський версії – європейська розетка, у китайський – китайська. Більше відзнак нема. Зарядні станції з китайською розеткою не підходять для європейських розеток, проте цей нюанс в мить вирішується за допомогою перехідника, який завжди присутній у комплектації до EcoFlow.
 2. Ціна. Китайська версія коштує дешевше, що дає змогу зекономити на покупці. 

Переваги зарядної станції, виробленої в Китаї

Отже, розібравшись з відмінностями версій, можемо дійти до висновку: переваги мобільної зарядної станції з китайською розеткою дійсно є. Це демократична ціна, адже покупець економить декілька тисяч гривень на товарі та отримує абсолютно якісну портативну станцію з перехідником на європейську розетку. 

Що стосується виробництва, варто зазначити, що торговий знак EcoFlow зареєстровано саме в Китаї. Продукція самого бренду, як європейської, так і китайської версій виготовляється у таких країнах, як Китай та США. Виробник гарантує якість кожного товару бренду EcoFlow. Рекомендуємо уважно ознайомлюватися з інструкціями Екофлоу перед використанням їх продуктів.

Як правильно заряджати Екофлоу?

Відновлення енергії EcoFlow, як і будь-якого іншого електричного пристрою, відбувається за допомогою електромережі. Також станції можна зарядити від сонячного світла, від автомобільного акумулятора тощо. Порядок заряджання конкретної моделі можна дізнатись з інструкції, що безпосередньо входить до комплектації товару.

Чи можна використовувати EcoFlow як безперебійник? Відповідь – так, екологічні зарядні станції працюють у якості безперебійника, оскільки пропускають струм транзитом, без шкоди для батареї. 

Чи можна Екофлоу тримати постійно увімкненим у розетку? Робити це категорично не рекомендується при відключенні електроенергії. Справа в тому, що відновлення подачі електрики провокує потужний сплеск напруги, що може стати причиною перегорання елементів зарядної станції. 

Чи можна заряджати EcoFlow від генератора? Використовуючи генератор, ви можете не лише заряджати станції заряду Ecoflow, але й подавати електроенергію до обладнання вдома. При цьому можна одночасно і заряджати батарею, і живити пристрої.

Як визначити, на скільки вистачить зарядної станції? Цей показник можна розрахувати за такою формулою: 

Ємність акумулятору (мАг) х напруга акумулятору (В) : постійна напруга (Вт) = кількість безперервних годин автономної роботи.

Чому не заряджається EcoFlow? Головна причина, з якої станція не заряджається – це неправильне підключення. Це може відбуватись у разі, якщо користувач намагається використовувати пристрій у якості резервного вводу. Також не заряджатись Екофлоу може у випадку інших причин, коли відбулась поломка. Для уникнення таких ситуацій треба чітко дотримуватись правил експлуатації та дотримуватись таких рекомендацій:

 • Не зберігайте зарядну станцію в розрядженому стані у приміщеннях з низькою температурою.
 • Не підключайте потужні станції лінійки DELTA через подовжувач. Для уникнення перегріву подовжувача, завжди заряджайте станцію безпосередньо з розетки.
 • Не заряджайте та не використовуйте станцію, якщо вона знаходиться в сумці. Використовуйте захисну сумку лише для транспортування.
 • Не підключайте прилади із більшою потужністю, ніж вказано у характеристиках вашої станції.
 • Не залишайте станцію підключеною до розетки (через зарядний кабель) при відключенні електропостачання, оскільки при відновленні подачі електроенергії може виникнути потужний сплеск та стрибок напруги, що може спричинити перегрів елементів станції.


Підключення гаджетів до зарядної станції EcoFlow. Як правильно заряджати EcoFlow? Купити EcoFlow на сайті MARKETNET

EcoFlow порівняння моделей 2024

Найбільш популярними зарядними станціями серед користувачів українського ринку стали 4 моделі від EcoFlow. Розглянемо переваги і недоліки цих станцій, щоб зрозуміти, яку з них краще обрати для покупки.

 • EcoFlow RIVER 2 Pro (768 Вт/г). Станція забезпечує 3000 і більше циклів зі збереженням 80% ємності, включаючи розширений захист BMS для контролю напруги, струму і температури. Це еквівалентно понад 10 рокам щоденного використання. RIVER 2 Pro відрізняється універсальним простим дизайном і легкою вагою всього у 7,5 кг. Ємність у 768 Вт/г дозволяє підключити побутові прилади не високої потужності та заряджати мобільні гаджети. Зарядка самої RIVER 2 Pro може відбуватись від основного джерела електроенергії, від сонячної панелі, а також від автомобільного прикурювача.
 • EcoFlow DELTA 2 (1024 Вт/г). Дана модель підходить для експлуатації як у повсякденному побуті, так і за межами міста. Потужність змінного струму 1800 Вт у екофлоу означає змогу живити більше 90% побутового обладнання, такого як мікрохвильова піч, холодильник, кавоварка, гриль, гаджети та інше. З легкістю можна підключати до 13 пристроїв одночасно. DELTA 2, на відміну від інших брендів, уникне перевантаження від пристроїв до 2200 Вт завдяки використанню технології X-Boost.
 • EcoFlow DELTA Max 2000 (2016 Вт/г.). Під час відключення електроенергії ваш будинок може розраховувати на резервне живлення від DELTA Max. Завдяки розширеній потужності до 6 кВт·год, швидкій подвійній зарядці та можливості живити домашні пристрої, ваша техніка може залишатися увімкненою у будь-якій ситуації.
 • EcoFlow DELTA Pro (3600 Вт/г.). Маючи початкову ємність 3.6 кВт·год, у DELTA Pro вона може бути розширена до 25 кВт·год. Цей пристрій може бути інтегрований безпосередньо в домашні системи за допомогою Smart Home Panel, ідеально підходить для забезпечення резервного живлення вдома. DELTA Pro забезпечує потужність до 25 кВт·год, завдяки чому енергії вистачає як для освітлення, так і для витривалих екстремальних навантажень, які можуть тривати протягом кількох днів. Це гарантує надійність експлуатації зарядної станції в будь-якій ситуації. 

Порівняння технічних можливостей зарядних станцій


EcoFlow RIVER 2 Pro
EcoFlow DELTA 2
EcoFlow DELTA Max 2000
EcoFlow DELTA Pro
Ємність
768 Вт/г
1024 Вт/г
2016 Вт/г
3600 Вт/г
Максимальна потужність
1600 Вт
2700 Вт
3000 Вт
4500 Вт
Цикли зарядки
3000
3000
3000
6500
Спосіб зарядки
Від розетки AC 230В, Від сонячної панелі, Від автомобільної розетки (прикурювача), Від USB Type-C
Заряджання змінним струмом: 1200 Вт; Сонячна зарядка: 11-60 В, 15 А, 5 макс; Автомобільна зарядка: Підтримка акумулятора 12 В/24 В, 8 А; Заряджання постійним струмом: 1100 Вт
Розетка змінного струму, автомобільний адаптер 12 В, сонячна панель, розумний генератор, розумний додатковий акумулятор
Розетка змінного струму, автомобільний адаптер 12 В, сонячна панель, розумний генератор, розумний додатковий акумулятор
Можливість модернізації
Підключення сонячної панелі
Підтримка одного додаткового акумулятора DELTA 2 або DELTA Max
Підтримка до 2 додаткових акумуляторів DELTA Max Smart 
Підтримка акумулятора 12 В/24 В, 8 А
Підключення
Wi-Fi, Bluetooth
Wi-Fi, Bluetooth
Wi-Fi, Bluetooth
Wi-Fi, Bluetooth
Хімія батареї
LFP (LiFePO4)
LFP (LiFePO4)
LFP (LiFePO4)
LFP (LiFePO4)
Розміри
27 x 26 x 22 см40 x 21,1 x 28,1 см
49,7 x 24,2 x 30,5 см
63,5 х 28,5 х 41,6 см
Вага7,8 кг12 кг22 кг45 кг

Як перевірити EcoFlow перед покупкою?

Основне та важливе: гарантія від виробника розповсюджується на всі пристрої, які були постачені на український ринок через ексклюзивного дистриб'ютора.

Сервісне та гарантійне обслуговування не включає в себе обладнання, яке було придбано за кордоном для особистого використання або подальшої реалізації. Таким чином, якщо ви є власником продукції EcoFlow, ви можете перевірити обсяг гарантії за допомогою сервісу "Перевірка серійного номера".

Щоб це зробити, слідуєте цьому короткому чек-листу:

 1. Заходите на сайт офіційного онлайн-магазину EcoFlow: ecoflowukraine.com.
 2. Обираєте розділ "Центр підтримки" у головному меню.
 3. Переходите до "Перевірка серійного номера".
 4. Вводите серійний номер вашого обладнання (зазначений безпосередньо на товарі).
 5. Проходите верифікацію.

У разі успішної верифікації серійного номера, вам надається можливість скористатися сервісним обслуговуванням на безкоштовній основі (за умови гарантійного випадку). Якщо серійний номер не підтверджено, це означає відсутність гарантії на території України через придбання товару за кордоном. В такому випадку товар не підлягає гарантії від виробника.

ТОП продажів зарядних станцій Ecoflow на MARKETNET

Компанія Marketnet представляє ТОП найкращих зарядних станцій від EcoFlow на 2024 рік. В них входять 4 визначних моделі: 
 1. Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro
 2. Зарядна станція EcoFlow DELTA 2
 3. Зарядна станція EcoFlow DELTA Max 2000
 4. Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro
Яку станцію обрати: ecoflow delta чи delta 2, а може технічні можливості river 2 pro або delta max 2000 зацікавлять вас більше? Детально вивчайте характеристики кожної з них та чітко визначте ваші потреби. Це допоможе вам не помилитись з вибором. 
Скільки коштує Екофлоу в Україні, можна дізнатись з розділу «зарядні станції екофлоу для дому». Пам’ятайте, що найкращі зарядні станції завжди у нагоді!

Переносні зарядні станції для дому, для дачі, для подорожей купити на сайті Маркетнет EcoFlow RIVER 2 Pro  Переносні зарядні станції для дому, для дачі, для подорожей купити на сайті Маркетнет EcoFlow DELTA 2  Переносні зарядні станції для дому, для дачі, для подорожей купити на сайті Маркетнет EcoFlow DELTA Max 2000  Переносні зарядні станції для дому, для дачі, для подорожей купити на сайті Маркетнет EcoFlow DELTA Pro
2024-02-02 14:19:00
0
236

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Як вибрати антену для підсилення 4G сигналу

Як вибрати антену для підсилення 4G сигналу

Вибір антени для підсилення 4G сигналу залежить від кількох факторів, таких як місце розташування, тип телефонного оператора та умови оточуючого середовища. Для того, щоб обрати 4G антену для модему або роутеру, треба враховувати декілька факторів: дізнатись про частоту роботи 4G вашого мобільного оператора, обрати антену з відповідним діапазоном, підібрати антену за її типом (направлена, панельна..

2023-12-25 09:06:10
0
316
Що таке Starlink та як підключитися до Starlink в Україні

Що таке Starlink та як підключитися до Starlink в Україні

Starlink — це проект компанії SpaceX, який включає в себе супутниковий інтернет-сервіс. Starlink намагається забезпечити доступ до швидкого та надійного інтернету у будь-яких частинах світу, навіть в труднодоступних або віддалених регіонах.В цій статті ви дізнаєтесь, чим особливі маршрутизатори starlink  та як встановити starlink в Україні.Що таке starlinkОднією з ключових складових Starlink ..

2023-12-29 11:08:23
0
812
Як вибрати 4G роутер?

Як вибрати 4G роутер?

Що таке 4G роутер? Це пристрій, який використовує технологію мобільного зв'язку четвертого покоління (4G) для забезпечення інтернет-з'єднання. Даний тип роутерів дозволяє підключати різні пристрої до інтернету через бездротову мережу з використанням стандарту 4G LTE.Стандарт 4G забезпечує високу швидкість передачі даних у порівнянні з попередніми технологіями мобільного зв'язку, такими як 3G. Це р..

2024-01-19 09:20:24
0
300
Підсилювач мобільного зв'язку та інтернету або що таке репітер GSM?

Підсилювач мобільного зв'язку та інтернету або що таке репітер GSM?

Що це таке – репітер? Користувачі часто задаються таким питанням, коли бачать в рекламі назву цього пристрою. Насправді цей термін і є відповіддю на запит – як підсилити сигнал мобільного зв’язку 2G/3G/4G LTE та як збільшити силу сигналу стільникового зв’язку? Ці питання тісно пов’язані між собою, адже GSM підсилювач сигналу здатний повністю вирішити ситуацію з нестабільною мережею. Чи замислювали..

2024-01-29 08:58:54
0
332