Зателефонувати Особистий кабінет товар(ів)

Комплект 4G інтернету - як правильно вибрати та підключити у 2024 році?

 • Комплект 4G інтернету - як правильно вибрати та підключити у 2024 році?

Технологія 4G вже давно встигла витіснити стаціонарних провайдерів. Це пояснюється тим, що бездротовий інтернет має багато переваг, а головне з них – він не прив'язує користувача до певного місця перебування. На сьогоднішній день існує багато різних гаджетів для використання мобільного інтернету, починаючи зі смартфонів і закінчуючи спеціалізованою технікою, такою як USB модеми, 4G LTE Wi-Fi роутери і навіть комплекти з ними. У цій статті ми розберемо популярні запити "в чому різниця між 4G і LTE?", "У чому перевага 4G?" і, звичайно, визначимо, яка швидкість повинна бути у 4G. Для загального розуміння варто визначити, що таке 4G простими словами.

4G - це четверте покоління технології стільникового зв'язку, яке забезпечує швидший та стабільніший доступ до Інтернету на мобільних пристроях. Стандарт мережі дозволяє завантажувати та надсилати дані швидше, робити відеодзвінки високої якості та використовувати інтернет-сервіси у будь-який час та в будь-якому місці, де є покриття оператора.

Часто користувач смартфону замислюється, що означає 4G у телефоні і чому замість 4G показує LTE. Справа в тому, що термін LTE означає Long-Term Evolution (Довгострокова еволюція) і використовується для позначення стандарту бездротового зв'язку 4G. Фактично LTE є частиною технології 4G. У деяких випадках оператори зв'язку можуть відображати "LTE".

У чому різниця між LTE та Wi-Fi? Відповідаючи це питання, справедливо помітити, що це дві абсолютно різні технології передачі даних. Wi-Fi – це бездротова технологія локальної мережі, яка дозволяє пристроям підключатися до Інтернету через бездротові маршрутизатори або точки доступу. У свою чергу, LTE є стандартом стільникового зв'язку, який використовується мобільними операторами передачі даних через їх мережі.

Що таке 4G комплект?

4G комплект – це інтернет-обладнання, в якому передбачені всі компоненти підключення до мережі. У такі набори найчастіше входять: роутер, антена, перехідник для з'єднання роутера з антеною, а деяких випадках і кабель. Також деякі комплекти включають репітер-підсилювач зв'язку, необхідні у випадках, коли стільникова вежа знаходиться занадто далеко від користувача.

Що таке 4G комплект? 4G комплект – це інтернет-обладнання, в якому передбачені всі компоненти підключення до мережі. Купити на Marketnet

Комплектація та принцип роботи

Кожен 4G комплект зібраний для різних цілей, передбачаючи індивідуальні запити користувача, бажану швидкість інтернету та місце проживання. Комплекти складаються таким чином, щоб людині не довелося докуповувати щось окремо. Готові набори створені для повноцінного вирішення завдань: купив, підключив та одразу з'явився доступ до швидкісного інтернету. Комплект завжди складається з основного пристрою, який приймає інтернет-сигнал. Це може бути 4G роутер або USB модем. Роутер є практичнішим, якщо інтернет потрібен одразу на декілька пристроїв. Також роутер може бути портативним, що дає можливість користуватись інтернетом під час відсутності світла. Іншими складниками 4G комплекту служать антена та адаптери для її з'єднання з інтернет-пристроєм. Антена кріпиться до матчи або до кронштейну, після чого встановлюється на фасаді або даху будівлі за напрямком базової станції мобільного оператора. Для під'єднання всіх компонентів комплекту знадобиться кабель, довжину якого треба розраховувати, виходячи з особливостей площі помешкання. Саме тому кабель купується окремо. 

Як працюють пристрої у 4G комплекті

 • Модем з'єднується з мережею оператора зв"язку та обмінюється сигналом з найближчою базовою станцією оператора.
 • Модем передає дані на базову станцію, а після обробки інформації базова станція повертає їх на пристрій.
 • Якщо базова станція знаходиться далеко від роутера, для стабільного прийому/передачі даних потрібна зовнішня антена. Вона буде приймати/підсилювати сигнал від БС оператора та по кабелю, з'єднаному через адаптер, передаватиме вже підсилений сигнал на модем.
 • В результаті модем забезпечує стабільний сигнал мережі для вашого ПК. Якщо модем включає функцію роутера - пристрій роздаватиме Wi-Fi сигнал на інші гаджети

Приклад підключення 4G комплекту

Для вирішення яких завдань підходить комплект?

Комплект 4G інтернету найактуальніший у місцях, де немає стаціонарного інтернет-підключення або де воно не дуже надійне. Деякі типові сценарії використання включають:

 • Доступ до Інтернету у віддалених місцях. 4G комплекти можуть забезпечити доступ до Інтернету в сільській місцевості, на дачі, в горах або інших віддалених місцях, де немає доступу до стаціонарних інтернет-мереж.
 • Робота на віддалених об'єктах. У випадку, якщо вам потрібний інтернет для роботи на віддалених об'єктах, таких як будмайданчики, 4G комплекти стануть вашим ідеальним рішенням.
 • Альтернатива стаціонарному Інтернету. У деяких випадках, коли доступ до стаціонарного Інтернету обмежений або недоступний, мобільні роутери в поєднанні з антеною стануть альтернативою для підключення до Інтернету вдома або в офісі.
 • Резервне підключення. Готовий 4G комплект може бути використаний як резервне підключення у разі відключення основного інтернету або при збоях у мережі.

Загалом, 4G комплекти надають зручний спосіб отримання доступу до Інтернету у різних ситуаціях, де стаціонарні мережі недоступні чи незручні. Набір таких пристроїв відмінно підходить для міста, але ще більшу цінність представляє для сільської місцевості.

Комплекти 4g для дачі та сільської місцевості

При виборі комплекту для інтернету до села слід з'ясувати найважливіші показники: наскільки далеко знаходиться базова станція оператора та який оператор мобільного зв'язку має найкраще покриття саме у вашій місцевості. Знаючи ці важливі умови, ви зможете правильно підібрати комплект з антеною потрібного коефіцієнта та встановити інтернет на дачу, з якою не виникне проблем.

У цьому розділі можна детально ознайомитися з пристроями та вибрати комплекти 4g для дачі та сільської місцевості.

Комплекти 4g для дачі та сільської місцевості: роутер ZTE, антена Marketnet, перехідники для підключення антени. Купити на Marketnet

Комплекти 4G інтернету в заміський будинок

Вибір 4G комплекту для дому – це важливий процес, від результату якого безпосередньо залежатиме можливість виконання тих чи інших завдань в інтернеті. Навчання, робота, перегляд фільмів або використання ємних програм – все це потребує хорошої швидкості інтернету. Вибираючи комплект, орієнтуйтесь на такі пункти:

 • Визначте доступність сигналу 4G у вашому районі операторів Київстар, Vodafone та Lifecell.
 • Виберіть тарифний план із відповідною швидкістю та обсягом трафіку, враховуючи потреби вашої родини чи бізнесу.
 • Розгляньте різні пристрої, такі як мобільні 4G роутери, USB-модеми, які знаходяться в комплекті, і виберіть те, що найкраще підходить для вашої ситуації.
 • Ознайомтеся з типом та коефіцієнтом 4G антени. Від рівня коефіцієнта залежить дальність прийому сигналу.

Ми пропонуємо комплекти 4G інтернету в заміський будинок під будь-які потреби та для будь-якої місцевості.

4G комплекти в офіс

Для організації інтернет-простору в офісі необхідно розглядати комплекти з 4G роутером, що надає багато одночасних підключень до точки доступу. В середньому це від 32 до 64 користувачів. У такому разі вам гарантовано високошвидкісний інтернет в офісі під час вирішення важливих бізнес-завдань. Важливо звертати особливу увагу на параметри швидкості роутера!

Найкращі 4G комплекти в офіс знаходяться на нашому сайті.

4G комплекти для квартири

Комплекти інтернету необхідні у квартирі, якщо у вашому районі відсутня можливість підключення до дротової мережі. Також 4G комплект буде актуальним, якщо ви хочете собі саме бездротовий інтернет, воліючи не обтяжувати себе купою зайвих дротів.

4G комплекти для квартири включають обладнання, яке забезпечує доступ до мережі Інтернет через стільниковий зв'язок стандарту 4G. Зазвичай такі комплекти складаються з таких компонентів:

 • Мобільний роутер. Пристрій, який приймає сигнал мережі 4G і створює Wi-Fi мережу всередині квартири, щоб у ній могли підключитися до інтернету.
 • Антена. Комплекти включають зовнішню антену, яка покращує прийом сигналу 4G, особливо якщо в квартирі погане покриття.
 • Кабелі та аксесуари. До комплекту можуть входити кабелі для підключення мобільного роутера до джерела живлення та інші аксесуари.

4G інтернет комплекти для квартири знаходяться на нашому сайті.Ви маєте можливість ознайомитися з кожним і вибрати ідеальний для себе варіант.

4G комплект для квартири за антеною Marketnet T800 та Wi-Fi роутером Huawei B900-230. Купити на Marketnet

Інтернет комплекти 4G в автомобіль

Інтернет-комплекти 4G для автомобіля є пристроями, які дозволяють підключити ваш автомобіль до мережі Інтернет через стільниковий зв'язок стандарту 4G. Такі комплекти будуть корисні, якщо вам потрібен доступ до мережі під час поїздок на далекі відстані або якщо ви часто перебуваєте у місцях, де немає доступу до Wi-Fi.

Встановити інтернет автомобіль – це реально. У комплектах для авто завжди міститься автомобільна антена, роутер та перехідник для з'єднання цих двох пристроїв. Залежно від дальності та розташування ваших поїздок, звертайте увагу на коефіцієнт антени.

Найкращі інтернет-комплекти 4G в автомобіль можна придбати на сайті marketnet.com.ua.

Готові комплекти 4G

Враховуючи описану вище інформацію, можна зробити висновок: 4G комплект – це найкраще рішення встановлення зв'язку з мережею у будь-якій ситуації. Для кожного випадку та будь-якої місцевості можна знайти ідеальне інтернет-рішення, що дасть можливість користуватись усіма функціями мережі без обмежень.

ТОП найкращих 4G комплектів 2024

Команда Marketnet представляє вам добірку 4G комплектів для різних цілей:

 1. Комплект 4G роутер ZTE MF920U + 4G антена MIMO MARKETNET T800. Цей набір пристроїв – ідеальне рішення для заміського будинку. Роутер ZTE MF920U працює на швидкості до 150 Мбіт/с та допускає одночасне підключення до 32 пристроїв. Портативний маршрутизатор має 2 роз'єми під антену, завдяки чому відмінно взаємодіє з 4G антеною MIMO MARKETNET T800. Коефіцієнт підсилення антени 18 дБ забезпечує прийом сигналу від базової станції з відривом до 20 км.
 2. Комплект 4G роутер Olax U90H-E + антена 3G/4G Стріла MARKETNET 21 дБ. Це надійний варіант для дачі, який включає роутер у форм-факторі модему і потужну антену Стрілу з коефіцієнтом посилення на 21 дБ. Роутер забезпечує одночасне підключення до 10 пристроїв та працює на швидкості до 150 Мбіт/с. При підключенні антени Стріла повністю вирішується проблема слабкого зв'язку, навіть у разі надто віддаленого розташування від базової станції.
 3. Комплект 4G роутер Olax AX9 Pro B (АКБ 4000 mAh) + Панельна 4G антена MARKETNET Maxi MIMO 22 дБ". Ідеальне рішення при перебоях електроенергії. Роутер Olax AX9 Pro B оснащений потужною батареєю, що дозволяє продовжувати роботу в інтернеті. маршрутизатор допускає 32 одночасних підключення і функціонує на швидкості до 150 Мбіт / с. Потужна панельна антена Marketnet Maxi MiMo з коефіцієнтом 22 дБ забезпечує надійний сигнал інтернету далеко від стільникових вишок оператора.
 4. Комплект 4G роутер ZTE MF79U +4G антена MIMO MARKETNET T800. Цей комплект з роутером у форматі модему та антеною MiMO Marketnet підходить для встановлення зв'язку в будь-якій точці країни. З цим комплектом вам не потрібне стаціонарне підключення - просто підключіть роутер до ноутбука або ПК та встановіть антену MIMO. Роутер забезпечує підключення до 10 користувачів одночасно та функціонує на швидкості до 150 Мбіт/с. Антена посилює сигнал навіть у важкодоступних місцях для її прохідності.
 5. Комплект 4G роутер Huawei e5573s-320 + 2 термінальні антени 5 дБ. Це мобільне рішення, яке чудово підходить для встановлення інтернету у квартирі. Роутер має швидкість до 150 Мбіт/с і має вбудований акумулятор, завдяки чому працює автономно до 6 годин без підключення. Термінальні антени посилюють сигнал і вирішують проблему зі слабким пропуском сигналу.

Порівнювальна таблиця комплектів

Назва комплекту
РоутерНаявність АКБ у роутеріАнтенаКоефіцієнт підсилення антени Діапазони роботи антениПерехідник
Комплект 4G LTE Wi-Fi роутер ZTE MF920U + Панельна 4G LTE антена MIMO MARKETNET T800
ZTE MF920U
ТакПанельна 4G LTE антена MIMO MARKETNET T800
18 дБ900/1700-2700 МГц
TS-9 тип F
Комплект 4G LTE Wi-Fi роутер Olax U90H-E + 3G/4G LTE антена Стріла MARKETNET 900/1700-2700 МГц 21 дБ
Olax U90H-E
Ні4G Антена Стріла MARKETNET T1727 
21 дБ900/1700-2700 МГц
CRC-9 тип F
Комплект "4G LTE Wi-Fi роутер Olax AX9 Pro B (акб 4000 mAh) + Панельна 4G антена MARKETNET Maxi MIMO 22 дБ"
Olax AX9 Pro B
ТакПанельна 4G антена MARKETNET Maxi MIMO 
22 дБ824-960 МГц/1700-2700 МГц
SMA Female х 2 шт
Комплект "4G LTE Wi-Fi роутер ZTE MF79U + антена MIMO MARKETNET T800"
ZTE MF79U
НіПанельна 4G LTE антена MIMO MARKETNET T800
18 дБ
900/1700-2700 МГц
TS-9 тип F
Комплект "4G LTE Wi-Fi роутер Huawei e5573s-320 з термінальними антенами 5 Дб"
Huawei e5573s-320
Так3G/4G LTE Антена термінальна Тип TS9 (2 шт.)
5 дБ + 5 дБ800/1900/900/1800/2100 МГц
TS-9 тип F

На нашу думку, найкращий універсальний інтернет-комплект 4G – Готовий комплект 4G інтернету – 4G LTE Wi-Fi роутер Olax AX9 Pro B (АКБ 4000 mAh) + Панельна 4G антена MARKETNET Maxi MIMO 22 дБ. З цим комплектом у вас завжди буде доступ до інтернету, незважаючи на блекаути та будь-які перешкоди для зв'язку.

 Готовий комплект 4G інтернету – 4G LTE Wi-Fi роутер Olax AX9 Pro B (АКБ 4000 mAh) + Панельна 4G антена MARKETNET Maxi MIMO 22 дБ. Купити на Marketnet

2024-02-09 15:24:52
0
1652

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Інтернет в машину - Starlink в авто або 4G роутер з SIM-картою

Інтернет в машину - Starlink в авто або 4G роутер з SIM-картою

Інтернет в автомобілі – необхідна складова для сучасних водіїв, без якої вже неможливо уявити життя. Звʼязок під час руху значно покращує комфорт, продуктивність та безпеку під час подорожей. Інтернет в авто дозволяє пасажирам розважатися, переглядаючи фільми, слухаючи музику або граючи в онлайн-ігри, що особливо актуально у тривалих поїздках. Водії можуть користуватися навігаційними системами в р..

2024-07-04 13:00:43
0
171