Зателефонувати Особистий кабінет товар(ів)
Інтернет-магазин Marketnet
Код товару: адаптер Ethernet adapter Starlink

Мережевий адаптер Ethernet adapter Starlink

Мережевий адаптер Ethernet adapter Starlink
Немає в наявності
Out of stock 2500

2 500 грн

Кредит вiд 55 грн/мiс
Придбайте з цим товаром:
Портативні зарядні пристрої Power Bank:
Доставка:
Нова Пошта Відділення
1-3 днів (Уточнюйте у продавця)
Кур'єром "Нова пошта"
2-3 днів (Уточнюйте у продавця)
Укрпошта Відділення
3-5 днів (Уточнюйте у продавця)
Самовивiз:
м. Київ, пр. Перемоги 20 м. Запоріжжя, вул. Інженерна 1, офіс 507
(5 поверх)
Огляд Мережевий адаптер Ethernet adapter Starlink
Бренд: STARLINK

Starlink Старлінк lan адаптер Ethernet призначений для з'єднання кабелю Starlink з маршрутизатором, завдяки чому додається можливість одного проводового підключення до мережі Інтернет. Цю опцію можна використовувати для підключення служби Starlink до іншого пристрою.

Такий аксесуар чудово підійде для підключення принтера чи іншого мережевого обладнання. Також Ethernet adapter Starlink дає можливість використовувати окремий маршрутизатор із підключенням до Інтернету Starlink.

При використанні Ethernet-адаптеру та власного маршрутизатору Wi-Fi, можна встановити покриття у всьому будинку. Крім того, користувач отримує низку розширених функцій роутера за доступну вартість.

Starlink Старлінк lan адаптер Ethernet легко налаштовується за допомогою конструкції plug-and-play. Немає необхідності в підключенні антенного кабелю безпосередньо до Starlink - він підключається до адаптеру Ethernet, який, у свою чергу, підключається до маршрутизатору.

На практиці все дуже просто: відсутність кабелів живлення та системних налаштувань позбавляє користувача зайвої витрати часу. Через кілька секунд у вас з'явиться порт Ethernet поряд з вашим маршрутизатором Starlink.
Показати бiльше Показати менше

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!