Зателефонувати Особистий кабінет товар(ів)
Інтернет-магазин Marketnet
Код товару: 0О-00002059

Комплект Репітер 3 діапазон 900 МГц (GSM, 3G, 4G)/1800 МГц (GSM, 4G)/2100 МГц (3G) підсилювач мобільного зв'язку та інтернету Aspor з антеною 10 дБ

Комплект Репітер 3 діапазон 900 МГц (GSM, 3G, 4G)/1800 МГц (GSM, 4G)/2100 МГц (3G) підсилювач мобільного зв'язку та інтернету Aspor з антеною 10 дБ
Немає в наявності
Out of stock 4149

4 149 грн

Кредит вiд 55 грн/мiс
Придбайте з цим товаром:
Репітери та підсилювачі мобільного зв'язку та інтернету:
Доставка:
Нова Пошта Відділення
1-3 днів (Уточнюйте у продавця)
Кур'єром "Нова пошта"
2-3 днів (Уточнюйте у продавця)
Укрпошта Відділення
3-5 днів (Уточнюйте у продавця)
Самовивiз:
м. Київ, пр. Перемоги 20 м. Запоріжжя, вул. Інженерна 1, офіс 507
(5 поверх)
Огляд Комплект Репітер 3 діапазон 900 МГц (GSM, 3G, 4G)/1800 МГц (GSM, 4G)/2100 МГц (3G) підсилювач мобільного зв'язку та інтернету Aspor з антеною 10 дБ
Бренд: Aspor

Площа покриття – 70 м². Може змінюватись в межах 50-70 м², залежно від факторів навколишнього середовища (товсті перекриття стін тощо).

Значна кількість користувачів стикається з проблемою неякісного зв’язку та задається питанням: чи можна підсилити сигнал мобільного інтернету або як підсилити сигнал мобільної мережі вдома? В результаті слабкого сигналу неможливо скористатися мобільним інтернетом та навіть здійснити дзвінки. З такою ситуацією можуть стикнутись власники приватних будинків чи дач, але від поганої мережі не застраховані і мешканці великих міст. Рішення є – вибираємо та встановлюємо комплект підсилення стільникової мережі та мобільного інтернету.

Що таке 4G репітер?

GSM репітер або підсилювач зв'язку - це пристрій, призначений для підвищення сигналу мобільного зв'язку стандарту GSM. Він складається з трьох основних компонентів: зовнішньої антени, внутрішньої антени та підсилювача.

 1. Зовнішня антена. Розміщується на даху або зовні будівлі і призначена для отримання слабкого сигналу від мобільних базових станцій.
 2. Підсилювач. Отримує сигнал від зовнішньої антени, підсилює його і передає внутрішній антені.
 3. Внутрішня антена. Розміщується всередині приміщення і випромінює підсилену сигнал в межах зони покриття.


Коли мобільний телефон використовується всередині зони покриття внутрішньої антени, вона отримує сигнал від пристрою та передає його до підсилювача, який, у свою чергу, підсилює його і передає на зовнішню антену. Цей процес дозволяє забезпечити покращення сигналу мобільного зв'язку всередині будівлі або на території, де сигнал може бути слабким або недоступним без підсилення.

Підсилювач мобільного зв’язку 4G знадобиться у таких випадках:

 • Відсутність сигналу в офісах, розміщених у підвальних приміщеннях;
 • Блокується мобільне покриття на складі або в цеху через щільні або залізобетонні стіни.
 • Поганий зв'язок поблизу величезної кількості високих будівель, які блокують покриття.
 • Віддаленість базової станції мобільного оператора (у такому разі репітер потрібно використовувати зі спеціальною антеною)
 • Погіршення покриття пов'язане з ландшафтними особливостями місцевості


Встановлення та налаштування

Робота приладу забезпечується електричною мережею – 220В, блок живлення входить у комплект кожного пристрою. Для повноцінної коректної роботи репітеру необхідно підключити до нього 2 антени (внутрішню та зовнішню). Мета внутрішньої антени – роздача сигналу всередині приміщення, тоді як основна місія зовнішньої – підсилити чи ретранслювати сигнал із вулиці. Якщо з внутрішньою антеною все просто, її достатньо розмістити в необхідному для вас приміщенні, то із зовнішньою, як правило, виникають питання. Але у разі даної моделі репітеру труднощів з налаштуванням у вас не з'явиться! Завдяки дисплею Ви можете бачити коефіцієнт посилення кожної з працюючих частот. Тому зовнішню антену досить просто спрямовувати в різні боки, доки не знайдете достатнє посилення частот, орієнтуючись на показники дисплею.

Вибираємо та встановлюємо комплект підсилення стільникового зв’язку

Що краще – 2G, 3G або 4G підсилювач? Якісний репітер – це не обов’язково найдорожчий пристрій з цього сегменту, але при цьому він може підтримувати всі покоління мережі. Найкращий підсилювач зв’язку – той, який за технічними можливостями підходить для вашої місцевості. Для правильного вибору треба визначитись с задачею, яку має виконувати для вас репітер.

Що необхідно підсилити?

 • голосовий зв’язок;
 • мобільний інтернет;
 • стільниковий зв’язок та 4G інтернет одночасно

Підсилення потрібне для яких пристроїв?

Для всіх користувачів та пристроїв у приміщенні підсилити GSM сигнал мобільного зв’язку та 4G інтернету допоможе репітер або комплект ретранслятора з антенами. Якщо необхідно підсилити тільки мобільний інтернет, у такому випадку можна купити 3G/4G комплект модем або 4G роутер з антеною.

Вибрати та купити GSM репітер або комплект підсилення зв’язку

Як підсилити сигнал мобільного інтернету на дачі? Найкращий оптимальний підсилювач зв’язку та інтернету – це комплект 3х-діапазонний GSM репітер із зовнішньою та внутрішньою антенами та робочими частотами  - 900/1800/2100 МГц. Цей комплект покращує і голосовий стільниковий зв’язок, і мобільний інтернет, тому підсилювач усилитель сигнала сотовой связи та интернету для дачи 2g/3g і 4g підходить ідеально. Комплектація

Коефіцієнт зовнішньої антени в залежності від частот:

 • 800-960 МГц - до 8.5 дБ
 • 1710-2700 МГц - до 11 дБ

Частотні діапазони та стандарти стільникового зв'язку в Україні

Покоління мережі
Частотний діапазон
Назва стандарту
4G900 МГц, 1800 МГц, 2600 МГц
LTE 900, LTE 1800, LTE 2600
3G900 МГц, 2100 МГц
UMTS 900, UMTS 2100
2G900 МГц, 1800 МГц
GSM 900, GSM 1800, DCS 1800

Як дізнатися частоту, на якій працює голосовий зв'язок?

Для того щоб придбаний репітер гарантовано посилив сигнал, рекомендуємо провести попередній тест на визначення робочої частоти. Для цього необхідно завантажити програму "Стільникові Вишки, Локатор" у Google Play Market. Після встановлення та запуску програми, робите один контрольний дзвінок на будь-який номер, після чого дивіться результат!

Дізнатися відповідну частоту можна за допомогою додатків:

 • Vegatel
 • NetMonster
 • Netmonitor


Показати бiльше Показати менше
Характеристики
Підтримка стандартів
GSM, 3G, 4G LTE
Гарантія
6 місяців
Частотний діапазон
900-2100 МГц
Країна виробник
Китай
Специфікація
Голос+інтернет
Підтримка 3G
Так
Підтримка 4G
Так

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!