Зателефонувати Особистий кабінет товар(ів)
Інтернет-магазин Marketnet

Оптовим клієнтам

Компанія Marketnet відкрита до співпраці! Якщо ви є нашим постійним клієнтом або оптовим покупцем, у нас є гнучка система знижок. Підібрати потрібний вам товар допоможе персональний менеджер, який надасть інформацію про вигідні умови у кожному окремому випадку. Ми намагаємося знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта, у зв'язку з чим співпраця з нами принесе винятково вигідні для покупця угоди.

Ознайомитись з прайс-листом Маркетнет

Запитуйте прайс, звернувшись за контактними номерами (у розділі "контакти" – відділ продажу).

Кожен покупець розуміє, що під час замовлення товару в інтернеті завжди є ризик. Через цю причину значна частина людей вважає за краще відмовитися від такої зручної можливості і перебуває у постійному пошуку надійних постачальників за місцем. Відмовою від співпраці з інтернет-магазинами є страх отримання продукції низької якості або втрати грошей. Особливо це стосується оптових закупівель, коли клієнту потрібно замовляти товар партіями.

Прямі поставки 3G/4G обладнання по Україні

Компанія Marketnet є прямим постачальником відомих брендів електронного обладнання, тому гарантуємо захист вашого замовлення. Наші фахівці забезпечують надійність, швидку доставку та найсучасніші світові моделі гаджетів, що надають доступ до Всесвітньої мережі. У нас завжди є широкий асортимент товару, який завжди регулярно поповнюється новинками. Тут кожен знайде ідеальний для себе варіант, як за характеристиками та габаритами, так і бюджетом.

Наша головна мета – продуктивна співпраця. Для нас важливо, щоб у клієнтів після здійснення покупок у Marketnet завжди залишалося хороше враження про нас. Оптові закупівлі у нашому інтернет-магазині – це колосальна економія матеріальних засобів. Ми також можемо запропонувати безготівковий розрахунок, надаючи такий пакет документів:

  • Рахунок;
  • Видаткова накладна;
  • Реєстраційні документи.
Час – одна з найголовніших цінностей людини. У підприємців зазвичай на рахунку кожна хвилина. Ми хочемо позбавити вас необхідності вирішення організаційного моменту при закупівлі, тому підготовку відповідних паперів повністю беремо на себе.

Якщо ви ще не є нашим клієнтом і вас цікавлять питання щодо оптових закупівель, ви завжди можете зателефонувати за контактними номерами, вказаними на початку сторінки, або ж написати нам на електронну пошту. Фахівці відділу оптових продажів нададуть всю цікаву для вас інформацію.

Асортимент товарів сайту market.net.com.ua поповнюється обладнанням з Європи, Азії, США та має сертифікати якості. У нас є свій технічний сервіс, який регулярно перевіряє та тестує кожен товар. Саме тому ми виключаємо наявність заводського браку та гарантуємо відправлення повністю справного та готового до роботи виробу. Ми не займаємося підробками – вся наша продукція є оригінальною.