Зателефонувати Особистий кабінет товар(ів)
Інтернет-магазин Marketnet

Сервісний центр

Компанія Marketnet вітає всіх клієнтів! Ми раді забезпечувати вас виключно якісним обладнанням, яке підтримує останні світові технології. Запорука нашого успіху – якість, перевірена роками. Важливим пунктом правильного функціонування товару його коректна експлуатація. Деякі пристрої є простими у використанні, а деякі вимагають специфічних налаштувань. Для вирішення подібних нюансів, а також неполадок, що виникли при експлуатації, і для допомоги покупцеві, у нас працює власний Сервіс технічної підтримки.

У яких випадках звертатися до кол-центру?

Наша компанія цінує кожного клієнта, тому після придбання інтернет-обладнання в Marketnet, фахівці Сервісного центру намагаються надати максимальну підтримку і гарантують обслуговування придбаного товару.

Основні зобов'язання технічної підтримки:

  • консультація з питань, пов'язаних із обладнанням;
  • віддалена прошивка/перепрошивка, налаштування;
  • підключення; активація номерів;
  • оповіщення за станом рахунку;
  • консультація за абонентськими номерами.

Ми працюємо з інтернет-обладнанням, яке підтримує стандарти GSM та CDMA. З огляду на найширший асортимент товарів, що належать до двох зазначених категорій, ми задіяли два колл-центри. Перший спеціалізується на гарантійному та постпродажному обслуговування обладнання, що працює з Київстаром, Vodafone та Lifecell та Інтертелеком, а другий – з його налаштуванням безпосередньо після отримання клієнтом. З усіх питань щодо діагностики, гарантійного обслуговування та ремонту GSM/CDMA обладнання, телефонуйте за контактними номерами сервісного відділу. Відділ технічної допомоги не займається ремонтними роботами, а спеціалізується виключно на вирішенні будь-яких питань, пов'язаних із налаштуванням та експлуатацією обладнання.

Сервісний відділ:

Технічна допомога та консультація: