Зателефонувати Особистий кабінет товар(ів)
Інтернет-магазин Marketnet

Про нас

Компанія Marketnet – це сучасний простір електроніки та інтернет-обладнання № 1 в Україні. Ми працюємо з 2007 року і за цей час забезпечили якісним мобільним та інтернет-зв’язком сотні тисяч користувачів. Наш девіз – завжди рухатись вперед і ніколи не зупинятись на досягнутому, а наші клієнти – наша головна мотивація. Ми цінуємо наших покупців та надаємо сервіс і послуги на найвищому рівні. Завдяки старанням та праці всієї команди Marketnet, кількість наших клієнтів постійно зростає. 

Продаж 3G/4G обладнання – основний напрямок нашої діяльності, тому у нас є все, щоб ви були онлайн. Серед нашого асортименту є 4G роутери та USB модеми, 4G антени, GSM репітери – підсилювачі зв’язку та готові 3G/4G комплекти для інтернету. Другий напрямок – це забезпечення безперебійної роботи пристроїв для зв’язку, а саме – джерела енергонезалежності. Тому у нас ви знайдете універсальні зарядні станції Ecofow та портативні батареї Power Bank від найкращих виробників. А рішенням найскладніших питань з інтернетом стане супутникова система Starlink.

Наш асортимент товарів

3G/4G/5G Wi-Fi роутери та точки доступу. В цій категорії знаходяться пристрої для бездротового доступу в інтернет. Різноманітні моделі маршрутизаторів під кожний запит і бюджет забезпечать надійне з’єднання з мережею у будь-якій місцевості. Серед різноманіття вибору ви знайдете 4G роутери для кватири, приватного будинку, дачі, офісу та будь-яких інших об’єктів інфраструктури. Організація інтернету можлива навіть в дорозі – для цього є автомобільні роутери та USB модеми із вбудованим Wi-Fi модулем. Портативні 4G роутери з акумулятором не залишать вас без інтернету при відсутності доступу до електромережі. 

Купити 3G/4G/5G Wi-Fi роутери і точки доступу. 4G Wi-Fi роутер Olax AX9 Pro з АКБ. Різні моделі маршрутизаторів під кожен запит. 4G роутери для квартири, приватного будинку, дачі, офісу і будь-яких інших об'єктів інфраструктури. Портативні 4G роутери з акумулятором. USB модеми з вбудованим Wi-Fi модулем купити на Marketnet     Купити 3G/4G/5G Wi-Fi роутери і точки доступу. 4G LTE Wi-Fi роутер Olax U90H-E. Різні моделі маршрутизаторів під кожен запит. 4G роутери для квартири, приватного будинку, дачі, офісу і будь-яких інших об'єктів інфраструктури. Портативні 4G роутери з акумулятором. USB модеми з вбудованим Wi-Fi модулем купити на Marketnet     Купити 3G/4G/5G Wi-Fi роутери і точки доступу. 4G LTE Wi-Fi роутер ZTE MF920U. Різні моделі маршрутизаторів під кожен запит. 4G роутери для квартири, приватного будинку, дачі, офісу і будь-яких інших об'єктів інфраструктури. Портативні 4G роутери з акумулятором. USB модеми з Wi-Fi модулем купити на Marketnet

3G/4G LTE антени та аксесуари. Антени є важливим доповненням до основного інтернет-обладнання. В деяких випадках підсилювачі сигналу вкрай необхідні. Без 3G/4G антени не обійтись у приватних будинках і місцевості з проблемним проходженням сигналу мережі, зокрема у віддалених територіях від базових станцій оператора. Антени відрізняються за своєю формою виконання, діапазонами, коефіцієнтом підсилення та можливістю підтримки технології MiMO. Для правильного підбору 4G антени можна скористатись порадою наших менеджерів, а також на нашому сайті можна підібрати аксесуари, такі як антенні адаптери, кабелі для з’єднання з модемом або роутером, кронштейни для монтажу, а також чохли для надійного захисту пристрою. 

Купити 3G/4G LTE антени та аксесуари. Панельна 4G антена MIMO MARKETNET T800 18 дБ. 3G/4G антени необхідні в приватних будинках і місцевості з проблемним проходженням сигналу мережі, зокрема у віддалених територіях від базових станцій оператора. 4G антени для дачі, для села, для приватного будинку, квартири та офісу купити на Marketnet     Купити 3G/4G LTE антени та аксесуари. Панельна 4G антена MARKETNET Maxi MIMO 22 dBi 824-960 МГц/1700-2700 (Мілітарі). 3G/4G антени необхідні в приватних будинках і місцевості з проблемним проходженням сигналу мережі, зокрема у віддалених територіях від базових станцій оператора. 4G антени для дачі, для села, для приватного будинку, квартири та офісу замовити на Marketnet    Купити 3G/4G LTE антени та аксесуари. 4G Антена Стріла MARKETNET T1727 900/1700-2700 МГц 21 дБ. 3G/4G антени необхідні в приватних будинках і місцевості з проблемним проходженням сигналу мережі, зокрема у віддалених територіях від базових станцій оператора. 4G антени для дачі, для села, для приватного будинку, квартири та офісу придбати на Marketnet

3G/4G LTE комплекти – це готові набори обладнання, в яких включені всі необхідні компоненти для організації інтернет-простору. Купити 4G комплект – означає позбавити себе від ризику неправильного підбору пристроїв окремо. Набір 3G/4G обладнання є найкращим рішенням для сільської місцевості та дозволяє встановити швидкісний інтернет там, де дуже слабкий або зовсім відсутній сигнал мережі. До комплекту завжди входить сам пристрій (модем або роутер), антена та адаптери для її під’єднання. Який саме комплект підходить вам – підкажуть наші спеціалісти. 

Купити 4G комплект на Marketnet. У 4G комплект інтернету завжди входить модем або роутер, антена для посилення сигналу і адаптери для підключення. 3G/4G комплекти необхідні в приватних будинках і місцевості з проблемним проходженням сигналу мережі, зокрема у віддалених територіях від базових станцій оператора. 4G комплекти для дачі, для села, для приватного будинку, квартири та офісу                Купити 4G комплект на Marketnet. У 4G комплект інтернету входить модем або роутер, антена для посилення сигналу і адаптери для підключення. 3G/4G комплекти знадобляться в приватних будинках і місцевості з проблемним проходженням сигналу мережі, зокрема у віддалених територіях від базових станцій оператора. 4G комплекти для дачі, для села, для приватного будинку, квартири та офісу          Купити 4G комплект на Marketnet. У 4G комплект інтернету обов'язково входить модем або роутер, антена для посилення сигналу і адаптери для підключення. 3G/4G комплекти стануть у пригоді в приватних будинках і місцевості зі слабким проходженням сигналу мережі, зокрема у віддалених регіонах від базових станцій оператора. Купити 4G комплект для дачі, для села, для приватного будинку, квартири, офісу та подорожей

Тарифи мобільних операторів. Бездротові 3G/4G роутери та модеми працюють з мобільною мережею та для початку роботи в інтернеті необхідна сім-картка оператора. Підібрати вигідний та оптимальний тариф можна на нашому сайті. 

Репітери та підсилювачі мобільного зв'язку та інтернету – це рішення проблеми зі стільниковим зв’язком та відсутності сигналу мобільної інтернет-мережі. Головна відмінність репітерів між собою – робота в різних діапазонах. Функція 4G репітеру завжди однакова – підсилення або створення сигналу. Репітер може стати у нагоді як в селі, так і в місті, зокрема у таких випадках: відсутність сигналу на цокольних поверхах та підвальних приміщеннях; поганий зв’язок через товсті стіні будівлі або щільна забудова високими об’єктами навколо; слабкість сигналу пов’язана з далеким розміщенням базових станцій оператора або з особливостями ландшафтного рельєфу. Підбір репітеру відбувається за діапазоном, що відповідає вашій місцевості та розташуванню.

Купити GSM Репітер на Marketnet. Ретрансляція стане в нагоді в селі, в місті, в таких випадках: відсутність сигналу на цокольних поверхах і підвальних приміщеннях; поганий зв'язок через товсті стіни будівлі або щільна забудова високими об'єктами навколо; слабкість сигналу пов'язана з далеким розміщенням базових станцій оператора або з особливостями ландшафтного рельєфу        Купити GSM Репітер з антеною на Marketnet. Ретрансляція стане в нагоді в селі, в місті, в таких випадках: відсутність сигналу на цокольних поверхах і підвальних приміщеннях; поганий зв'язок, слабкий сигнал - виправить підсилювач зв'язку        Купити однодіапазонний GSM Репітер з антеною на Marketnet. Ретрансляція стане в нагоді в селі, в місті, в таких випадках: відсутність сигналу на цокольних поверхах і підвальних приміщеннях; поганий голосовий зв'язок і слабкий 3G, 4G сигнал - виправить підсилювач зв'язку

Супутникові системи зв'язку Starlink є найбажанішим пристроєм серед мільйонів користувачів по всьому світі. Завдяки особливостям технології, це можливість організації якісного та надійного інтернету у найвіддаленіших територіях від так званої цивілізації. Система Starlink не залежить від базових станцій операторів, що є її головною перевагою. Купити Starlink в Україні – означає отримати безкомпромісний та швидкісний інтернет за будь-яких умов. 

Купити Starlink на Marketnet. Starlink - це легка організації якісного та надійного інтернету в найвіддаленіших територіях, що не залежить від базових станцій операторів. Швидкісний інтернет за будь-яких умов               Купити Starlink Мілітарі на Marketnet. Starlink - це легка організації якісного та надійного інтернету в найвіддаленіших територіях, що не залежить від базових станцій операторів. Швидкісний інтернет за будь-яких умов

Універсальні переносні зарядні станції та генератори – це безперервне джерело живлення електроніки та повноцінні засоби енергонезалежності. Такі пристрої необхідні для забезпечення життєво важливих потреб людей у випадку відключення електроенергії або інших надзвичайних ситуаціях. Вони дозволяють забезпечити освітлення, обігрів, доступ до води та інших ресурсів, незалежно від наявності електромережі. До засобів енергонезалежності входять сонячні батареї, дизельні генератори, акумулятори та інші джерела енергії. Лідером продажу серед користувачів є зарядні станції Ecoflow, які відрізняються своєю екологічністю, безпекою користування у житлових приміщеннях, практичністю та легкістю транспортування. 

Купити Ecoflow River 2 Pro на Marketnet. Лідером продажів серед користувачів є зарядні станції Ecoflow, що вирізняються своєю екологічністю, безпекою користування в житлових приміщеннях, практичністю та легкістю транспортування. Вони є безперервним джерелом живлення електроніки та повноцінними засобами енергонезалежності     Купити Ecoflow Delta 2 на Marketnet. Лідером продажів серед користувачів є зарядні станції Ecoflow, що вирізняються своєю екологічністю, безпекою користування в житлових приміщеннях, практичністю та легкістю транспортування. Вони є безперервним джерелом живлення електроніки та повноцінними засобами енергонезалежності     Купити Ecoflow Delta Max на Marketnet. Лідером продажів серед користувачів є зарядні станції Ecoflow, що вирізняються своєю екологічністю, безпекою користування в житлових приміщеннях, практичністю та легкістю транспортування. Вони є безперервним джерелом живлення електроніки та повноцінними засобами енергонезалежності

Портативні зарядні пристрої Power Bank – це пристрої, які надають впевненість, що ваші гаджети не залишаться розрядженими у скрутний момент. Відсутність доступу до розетки або вимкнення електроенергії – більше не проблема. За допомогою Power Bank ви зможете зарядити смартфон, планшет, бездротові навушники та навіть ноутбук, а з деякими моделями це все можна зарядити одночасно. На сайті Marketnet знаходяться якісні Power Bank від брендів, перевірених часом, а саме – Xiaomi та Baseus.

Купити Power Bank Baseus на Marketnet. За допомогою Power Bank ви зможете зарядити смартфон, планшет, бездротові навушники і навіть ноутбук. Ваші гаджети не залишаться розрядженими. Легка швидка портативна зарядка            Купити УМБ Baseus Star Lord Display 22.5W 30000 mAh White (PPXJ060102) на Marketnet. За допомогою Power Bank ви зможете зарядити смартфон, планшет, бездротові навушники і навіть ноутбук. Ваші гаджети не залишаться розрядженими. Легка швидка портативна зарядка

Власне виробництво і особистий бренд «Marketnet»

Відкриття свого виробництва 3G/4G антен стало грандіозною подією для нашої компанії. Не зважаючи на складнощі та старт виробництва у 2022 році, вже під час повномасштабного вторгнення країни-агресора, ми вистояли та продовжили розвивати свою діяльність. Власну продукцію виробляємо у прифронтових містах – це Дніпро та Харків, а збірка наших антен здійснюється у нашому рідному місті Запоріжжі. 

У 2024 році сталась ще одна визначна подія в компанії – відкриття особистого бренду під назвою «Marketnet», що відповідає назві нашому магазину. Ми дуже пишаємось цими досягненнями, а обсяг попиту на нашу власну продукцію та кількість вдячних клієнтів свідчить, що ми стараємось не дарма. 

Купити 3G/4G антену на Marketnet. Власне виробництво та особистий бренд

Своїми «візитними» картками вважаємо ці 3G/4G антени: 

Допомога Збройним Силам України

Вносити свій вклад у допомогу військовим – це обов’язковий пункт нашої діяльності з моменту настання повномасштабного вторгнення. Початок 2022 змінив життя всіх українців на «до» та «після». Ми розуміємо, кому ми маємо бути вдячні за можливість жити та розвивати свою справу. Наша компанія надає посильну підтримку ЗСУ, бо ми вважаємо це справою честі. Приклади нашого вкладу можна подивитись тут: https://marketnet.com.ua/novosti-i-stati/zbir-na-dji-mavic-3-zakryto-dyakuyemo-vsim-za-uchast.htmlhttps://marketnet.com.ua/novosti-i-stati/dopomoha_dlya_zsu_vid_marketnet.html

Marketnet надає посильну підтримку ЗСУ. Допомога військовим - вважаємо справою честі кожного громадянина України

Чому магазин Marketnet – ваш найкращий вибір:

 • Прямий постачальник товарів від світових брендів. Це гарантує якість та 100 оригінальність товарів.
 • Власне виробництво. Ми виробляємо 3G/4G антени та аксесуари під власним зареєстрованим брендом «Marketnet UA». Великий попит на нашу продукцію є підтвердженням її ефективності.
 • Офіційний дистриб’ютор електроніки від китайського бренду «Olax». Маємо сертифікати якості пристроїв даного бренду.
 • Свій сервісний відділ. Наші інженери надають кваліфіковану сервісну підтримку. 
 • Онлайн і оффлайн покупки. Ви можете купити товари на сайті, або вибрати необхідну продукцію особисто у наших відділеннях у Запоріжжі та Києві.
 • Оплата будь-яким способом. Є можливість оплати частинами від ПриватБанку та Монобанку.
 • Якісний сервіс та швидка обробка замовлень. Наші спеціалісти надають детальну консультацію з усіх питань.
 • Відправка товару в день замовлення.
 • Регулярні акції та знижки на сайті.

Інтернет-магазин Marketnet - Прямий постачальник товарів від світових брендів, Офіційний дистриб'ютор. Онлайн і оффлайн покупки 4G інтернет-обладнання в Запоріжжі та Києві, доставка по всій Україні