Зателефонувати Особистий кабінет товар(ів)
Код товару: 0О-00005384

Панельна 4G LTE антена MIMO MARKETNET T800 (900/1700-2700 МГц) 18 дБ

Панельна 4G LTE антена MIMO MARKETNET T800 (900/1700-2700 МГц) 18 дБ
Готовий до відправки
Готовий до відправки 828

828 грн

Доставка:
Нова Пошта Відділення
1-3 днів (Уточнюйте у продавця)
Кур'єром "Нова пошта"
2-3 днів (Уточнюйте у продавця)
Укрпошта Відділення
3-5 днів (Уточнюйте у продавця)
Самовивiз:
м. Київ, пр. Перемоги 20 м. Запоріжжя, вул. Інженерна 1, офіс 507
(5 поверх)
Огляд Панельна 4G LTE антена MIMO MARKETNET T800 (900/1700-2700 МГц) 18 дБ
Бренд: MARKETNET

Панельна антена 4G LTE MIMO Marketnet T800 – потужна 4G антена, що виступає як підсилювач сигналу мережі з коефіцієнтом 18 дБ. Такий коефіцієнт посилення дозволяє приймати сигнал з відривом до 20 км від базової станції оператора. Антена 4g mimo Marketnet T800 працює на частотах 900/1700-2700 МГц, забезпечуючи якісний та стабільний зв'язок у будь-якому куточку України та взаємодіє з усіма мобільними GSM операторами – Київстар, Vodafone та Lifecell. Зовнішня антена для 4g роутера функціонує за технологією MiMo 2x2, що дозволяє збільшити швидкість інтернету та рівень сигналу мережі у кілька разів.

Одна з головних переваг, що зібрала в собі mimo антена – висока якість матеріалів, з яких вона виготовлена. Корпус пристрою виконаний з оцинкованої сталі, алюмінію та латуні, що гарантує її стійкість до температурних режимів та погодних умов. Завдяки цьому антена 4g для модему прослужить тривалий час.


Купити 4G антену панельну Маркетнет Т800 для посилення сигналу мобільного зв'язку та інтернету в інтернет-магазині marketnet.com.ua. Фото - панельна антена MIMO Marketnet T800

Основні переваги антени Marketnet T800:

 • Збільшує швидкість прийому сигналу у 2.5 рази.
 • Максимально покращує якість сигналу мережі.
 • Має підвищену стійкість до перепадів температур і будь-яких погодних умов.
 • Має захист від ультрафіолетового випромінювання.
 • Цілком вирішує проблему слабкого сигналу мережі в заміській місцевості.
 • Приймає сигнал на далеких відстанях від базової станції оператора.
 • Забезпечує захист мережі від збоїв.

Розміри антени:

 • Розмір: 20,5 х 20,5 см;
 • Глибина: 5 см (кришка 3,5 см);
 • Вага: 0,8 кг


Спрямована 4G антена

Спрямована панельна GSM антена – це пристрій, спеціально розроблений посилення сигналу стільникового зв'язку у конкретному напрямі. Вона зазвичай використовується у випадках, коли потрібно покращити якість зв'язку у певній зоні чи напрямку, наприклад, у віддалених районах або всередині будівель, де сигнал може бути ослаблений через перешкоди.

Панельна антена зазвичай має вузький кут огляду, що дозволяє їй зосередити свій сигнал у певному напрямку, мінімізуючи при цьому втрати та перешкоди. Вона може бути встановлена на стіні будівлі або даху для максимального охоплення. Такі антени можуть бути використані не тільки для посилення сигналу GSM, але і для інших стандартів мобільного зв'язку, таких як 3G, 4G і навіть 5G.

Як правильно спрямувати антену 4g?

Антена 4G LTE має бути піднята на найвищу точку будівлі, потім підключити до неї модем, до якого за допомогою кабелю буде підключено ноутбук. Далі слід обертати антену на 10-15 ° і перевіряти рівень сигналу в налаштуваннях модему. Необхідно вибрати напрямок, у якому досягається максимальне значення сигналу.
Яка антена потрібна для модему 4G?

Панельні антени застосовуються посилення сигналу USB-модема у разі, коли дача чи заміський будинок перебувають у відстані 20-25 км від базової станції. Їхній коефіцієнт посилення становить 21-27 дБ, при цьому кут охоплення становить 5-20°, що дозволяє значно покращити якість прийому при точному налаштуванні. Якщо відстань до БС більша, може знадобитися 4g антена на 30 км.

Який кабель потрібний для антени 4G?

Найнадійнішим та найефективнішим способом підключення антен 2G/3G/4G (LTE) є використання коаксіального кабелю з типом роз'єму F та опором 50 або 75 Ом.

Як підсилити сигнал інтернету за допомогою антени?

Монтаж антени здійснюється зовні будівлі за допомогою спеціального кріплення. Підсилювач можна розмістити на вертикальній трубі, при цьому регулюється кут нахилу. Пристрій підключається до будь-якого модему та роутера, оснащеного підтримкою стандарту 4G та технології MiMo. Антена LTE приймає сигнал, який потім передається кабелем на 4G-модем з роутером. Сам процес встановлення простий – монтаж можна виконати самостійно.

Все ще не знаєте, яка антена мобільного зв'язку та інтернету підійде саме вам? Компанія Marketnet радо допоможе вам з вибором.


Інструкція з монтажу GSM антени для підсилення мобільного інтернету на сайті Marketnet. Купити антену для посилення сигналу Київстар, Vodafone. Фото інструкція - монтаж антенних кабелів на відстань більше 30 см від інших кабелів, монтаж зовнішньої антени - більше 100 см від інших випромінювачів сигналу

Коефіціент стоячої хвилі

КСХ (коефіцієнт стоячої хвилі) - відношення значень напруженості електричного поля у максимумі і у мінімумі стоячої хвилі. Найкращий результат на практиці - КСХ з показником менше 2. Нижче приведений графік, у якому вказано КСХ до кожної робочої частоти. КСХ позначено відміткою VSWR.

За показниками з графіку видно, що у антени відмінні показники посилення хвилі в діапазонах 750МГц – 1ГГц, 1750МГц – 2250 МГц та достойні показники в діапазоні 2600МГц – 2800 МГц. Це дозволяє значно посилювати сигнал практично у всьому спектрі використання технології 4G LTE українськими операторами зв'язку.


Показники графіку - Коефіціент стоячої хвилі в роботі антени на marketnet.com.ua. Широкий асортимент 3G антен та 4G антен для модемів і WI -Fi роутерів в інтернет-магазині Маркетнет


Показати бiльше Показати менше
Характеристики
Підтримка стандартів
3G, 4G LTE
Галузь застосування
Зовнішня
Тип антени
Спрямована
Коефіцієнт посилення (дБ)
18
Частотний діапазон
900/1700-2700 МГц
Країна виробник
Україна
Тип роз'єму
F
Розміри антени
20,5 х 20,5 см; Глибина: 5 см (кришка 3,5 см); Вага: 0,8 кг

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!