Зателефонувати Особистий кабінет товар(ів)
Інтернет-магазин Marketnet
Код товару: 00-00000400

Панельна 4G антена MARKETNET Maxi MIMO 22 dBi 824-960 МГц/1700-2700 МГц

Панельна 4G антена MARKETNET Maxi MIMO 22 dBi 824-960 МГц/1700-2700 МГц
Готовий до відправки
Готовий до відправки 1299

1 299 грн

Придбайте з цим товаром:
Портативні зарядні пристрої Power Bank:
Доставка:
Нова Пошта Відділення
1-3 днів (Уточнюйте у продавця)
Кур'єром "Нова пошта"
2-3 днів (Уточнюйте у продавця)
Укрпошта Відділення
3-5 днів (Уточнюйте у продавця)
Самовивiз:
м. Київ, пр. Перемоги 20 м. Запоріжжя, вул. Інженерна 1, офіс 507
(5 поверх)
Огляд Панельна 4G антена MARKETNET Maxi MIMO 22 dBi 824-960 МГц/1700-2700 МГц
Бренд: MARKETNET

Комплектація: т-подібне металеве кріплення з комплектом необхідних гайок, металеве захоплення щогли з регулюванням обсягу захоплення.


Спрямована 4G антена Marketnet Maxi MIMO – це потужна 4G антена, яка є підсилювачем інтернет-сигналу. Пристрій працює в кількох поколіннях мережі – 3G, 4G та працюватиме у 5G, коли цей стандарт стане доступним в Україні. Антена мобільного зв'язку та інтернету взаємодіє з усіма українськими операторами (Vodafone, Київстар та Lifecell). Коефіцієнт підсилення має показник 22 децибел, тому пристрій стане незамінним, якщо базова станція оператора знаходиться далеко і потрібна антена 4G на 30 км. Великою перевагою даної антени є підтримка широкого діапазону частот – 824-960 МГц та 1700-2700 МГц. Це дозволяє використовувати підсилювач на будь-якій території, де спостерігається неякісний стільниковий зв'язок і сигнал мережі слабкий або відсутній. Також антена 4G MiMO підтримує технологію MiMO 2x2. Така функція дозволяє посилити швидкість сигналу вдвічі. Купити антену 4G MIMO у Києві, Запоріжжі або з доставкою по всій Україні можна на сайті Marketnet.

Зверніть увагу! Якщо MIMO антена 4G LTE використовується з модемами або роутерами, які не підтримують технологію MiMO, необхідно застосовувати нижній вихід вертикальної поляризації. Важливо також знати, що навіть найпотужніша 4G антена потребує якісного кабелю. Найкращим варіантом стане кабель 50 Ом, необхідний, щоб підключити маршрутизатор. Таким чином, передача інформації буде здійснюватися блискавично, і інтернет дійсно буде швидкісним.



Технічні характеристики антени Marketnet Maxi MIMO

  • Робочий діапазон: 824-960/1700-2700 МГц;
  • Коефіцієнт посилення: 22 дБ;
  • Поляризація: Горизонтальна/вертикальна/похила Х;
  • Опір: 50 Ом;
  • Допустима потужність: 20 Вт;
  • КСВ (не більше): 2;
  • Кількість роз'ємів: 2;
  • Підтримка MiMO: 2х2;
  • Тип роз'єму: F(Female);
  • Матеріал випромінювача: Оцинкована сталь;
  • Матеріал: пластик ABS;

Розміри антени:

  • Розмір: 44 х 25,5 см
  • Глибина 7 см (кришка 5,5 см + 1,5 см F-гайки)
  • Вага: 1.4 кг

Думаєте, як встановити антену у приватному будинку? Звертайтесь до нас! Панельні 4G LTE MIMO антени купити в Україні надійніше за все в магазині Marketnet. У нас можна не тільки купити антену для 4G роутера, але й отримати всі рекомендації щодо встановлення.

Що таке MIMO антена?

Багато користувачів не раз зустрічали таке словосполучення, але досі задаються питанням «антена mimo що це». Щоб зрозуміти, що таке антена мімо, потрібно спочатку зрозуміти сам термін - що означає MIMO. MIMO розшифровується як "Multiple Input Multiple Output" (множинний вхід, множинний вихід). Це технологія, що використовується в бездротових комунікаційних системах, яка використовує кілька антен для передачі та прийому даних одночасно, що дозволяє збільшити пропускну здатність та надійність зв'язку.

Антена MIMO – це антена, спеціально розроблена для використання у системах зв'язку з технологією MIMO. Вона призначена для передачі та прийому сигналів через кілька антен одночасно, що дозволяє підвищити швидкість передачі даних, покращити якість сигналу та підвищити надійність зв'язку. Перш ніж купити антену MIMO, потрібно врахувати, що ці пристрої можуть мати різні конфігурації, включаючи різні кількість антен і розміщення їх у просторі для оптимальної роботи системи MIMO. Як вибрати антену, ми розповідали у статті нашого сайту.

Як влаштована антена MIMO

Антена MIMO може складатися з таких компонентів:

  1. Декілька радіоактивних елементів. Кожна антена є радіоактивним елементом, який використовується для випромінювання та прийому радіосигналів.
  2. Безліч фідерів (підводів). Для кожної антени є окремий фідер, який з'єднує її з передавальним або приймальним пристроєм.
  3. Просторова розв'язка. Антени зазвичай розміщуються на певній відстані один від одного для забезпечення просторової розв'язки, що допомагає зменшити перешкоди та поширення багатопроменевого сигналу.
  4. Антенні розгалужувачі. Якщо одна антена використовується для передачі, а інша для прийому, використовуються антенні розгалужувачі для комбінування або поділу сигналів на кожній антені.

Таким чином, антена MIMO дозволяє одночасно використовувати кілька каналів для передачі та/або прийому даних, що підвищує швидкість та надійність зв'язку в бездротових системах.


Як правильно налаштувати антену MIMO

Перед тим, як підключити антену MIMO до роутера, потрібно визначитися, послугами якого мобільного оператора ви плануєте користуватися. Базові станції операторів розміщуються на різних відстанях від вашого розташування, що призводить до різної пропускної спроможності сигналу.

Підготовка до встановлення включає два основні етапи:

  1. Визначення розташування найближчої базової станції та детальної геолокації. Як визначити, де базова станція? Для цього можна скористатися програмою «Стільникові вишки. Локатор», яке покаже приблизне місце розташування вишок. Також можна використовувати програму «OpenSignal 3G/4G карти» - вона допоможе відстежити не лише базові станції, а й якість прийому сигналу.
  2. Визначення рельєфу місцевості та точний кілометраж від БС до об'єкта. При встановленні антени важливо враховувати рельєф місцевості. У цьому допоможе програма Google Earth Pro. Залежно від місцевих особливостей, антену слід розміщувати таким чином, щоб забезпечити пряму видимість з базовою станцією з огляду на її висоту та перепади рельєфу.

Як правильно встановити антену MIMO?

Вибір розташування для встановлення антени.

  1. Уникайте наявності близьких високих перешкод у радіусі 50-100 метрів від антени, таких як будівлі, дерева, пагорби або гори, оскільки це може перешкодити передачі сигналу. Бажано встановлювати антену максимально можливої ​​висоті.
  2. Забезпечте відстань від антени до найближчих металевих та інших об'єктів не менше 1–1,5 метри, щоб уникнути відображення радіохвиль, що може негативно позначитися на якості зв'язку.
  3. Намагайтеся мінімізувати довжину з'єднувального кабелю між антеною та вашим модемом/роутером, щоб уникнути втрат сигналу та погіршення зв'язку. Якщо у вас надлишок кабелю, краще підніміть антену якомога вище над землею, використовуючи його.
  4. Визначення висоти встановлення антени.

Рекомендується встановлювати антену на висоті не менше ніж 2,8–3 метри (рівень другого поверху будинку). Для цього можна використовувати труби, щогли або спеціальні кронштейни.


Як налаштувати антену MIMO?

  1. Встановіть щоглу вертикально, попередньо налаштувавши потрібний кут нахилу антени, так щоб її максимальне посилення було спрямоване у бік передбачуваної базової станції.
  2. Для налаштування антени обертайте її ліворуч і праворуч із кроком 5-15 градусів, перевіряючи рівень радіосигналу від базової станції або швидкість передачі даних після кожного повороту. Між поворотами тримайте проміжок часу 1-5 хвилин. Потім виконайте обертання вгору та вниз з кроком 2-3 градуси до досягнення максимального рівня сигналу.
  3. Знайдіть оптимальне положення, де сигнал найбільш сильний (або максимальна швидкість передачі даних) і виберіть відповідну поляризацію. Змініть кут антени по вертикалі для досягнення максимальної швидкості передачі даних, а потім затягніть гайки.
  4. Прокладіть та закріпіть кабель від антени до пристрою, уникаючи різких згинів та перетискань. Після встановлення кабелю перевірте швидкість передачі даних. Якщо зв'язок з базовою станцією не встановлено або швидкість передачі даних є незадовільною, перевірте якість з'єднань роз'ємів та цілісність кабелю. Розгляньте можливість зміни мобільного оператора, місця встановлення антени або використання антени з іншим коефіцієнтом посилення.

Куди направити антену інтернету? Для оптимального прийому та передачі сигналу рекомендується встановлювати антену вертикально, щоб забезпечити поширення сигналу горизонтальній площині. Налаштуйте антену так, щоб вони були вертикально орієнтовані або трохи відхилені від вертикалі у напрямку бажаної зони прийому.

Як направити антену на стільникову вежу? Якщо у вас залишився зайвий кабель, рекомендується використовувати його для підняття антени вище за рівень землі. Якщо базова станція оператора стільникового зв'язку знаходиться у прямій видимості, просто направте антену точно на неї, і з ймовірністю все запрацює.



Як підключити антену MIMO до роутера

Не знаєте, як підключити антену MIMO до роутера? Просто виконайте такі кроки:

  1. Визначте сумісність. Переконайтеся, що роутер підтримує зовнішні антени MIMO. Цю інформацію можна знайти у посібнику користувача або на сайті виробника.
  2. Підготуйте кабелі та роз'єми. Антена MIMO має два роз'єми (зазвичай типу SMA або TS9) для підключення до роутера. Переконайтеся, що у вас є відповідні кабелі для підключення цих роз'ємів до відповідних портів на роутері.
  3. Розмістіть антени. Розташуйте антени MIMO у зручному місці, де вони зможуть отримати найкращий сигнал. Зазвичай рекомендується розташовувати антени на відстані один від одного для максимальної ефективності.
  4. Підключіть антени до роутера. Вставте кінці кабелів від антен у відповідні порти на роутері. Зазвичай порти для підключення антен знаходяться на задній панелі роутера.
  5. Перевірте підключення. Після підключення антени до роутера переконайтеся, що вони надійно закріплені та не утворюють вигинів або перетискань кабелю.
  6. Налаштуйте роутер. Перейдіть до налаштувань роутера та знайдіть розділ, де можна налаштувати зовнішні антени. Можливо, вам доведеться вибрати опцію активації антен MIMO або встановити конкретні параметри роботи антен.
  7. Перевірте роботу. Після завершення налаштування переконайтеся, що роутер правильно використовує зовнішню антену MIMO. Ви можете перевірити якість сигналу та швидкість передачі даних, щоб переконатися в їх ефективності.

Як працює MIMO антена при блекауті

Зовнішня антена для 4G роутера дозволить залишитися на зв'язку при вимиканні світла. У разі вимкнення електроенергії базові станції оператора також не працюють або працюють на низькій потужності. Тому виникають проблеми із підключенням навіть мобільного інтернету. Однак, якщо ви використовуєте портативний роутер (з АКБ) у поєднанні з антеною – інтернет працюватиме. Антена 4G для модему "підтягне" сигнал з інших базових станцій із районів, у яких є світло.

Антена LTE Marketnet Maxi MIMO чудово підходить для офісних приміщень, підвалів чи ангарів, а також для того, щоб встановити інтернет у сільській місцевості. MIMO антена має компактні розміри 250х440х60 мм та легко встановлюється. Найкращі місця для монтажу – дах будівлі або фасад біля вікна. Напрямок 4G антени MiMo має бути у бік розташування прилеглої базової станції потрібного оператора.






Коефіціент стоячої хвилі

КСХ (коефіцієнт стоячої хвилі) - відношення значень напруженості електричного поля у максимумі і у мінімумі стоячої хвилі. Найкращий результат на практиці - КСХ з показником менше 2. Нижче приведений графік, у якому вказано КСХ до кожної робочої частоти. КСХ позначено відміткою VSWR.




Показати бiльше Показати менше
Характеристики
Підтримка стандартів
3G, 4G LTE, 5G
Галузь застосування
Зовнішня
Тип антени
Спрямована
Коефіцієнт посилення (дБ)
22
Частотний діапазон
824-960 / 1700-2700 МГц
Країна виробник
Україна
Тип роз'єму
F
Розміри антени
Розмір: 44 х 25,5 см; Глибина 7 см (кришка 5,5 см + 1,5 см F-гайки) Вага: 1.4 кг

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!