Зателефонувати Особистий кабінет товар(ів)

Продукція MARKETNET

MARKETNET Логотип бренду виробника на сайті інтернет-магазину MARKETNET. Купити антени, мережеве обладнання MARKETNET. Найкращі ціни, доставка, гарантія. Безкоштовна консультація ☎️+38 099 1111 369

Marketnet - це власний бренд нашої компанії. Над його створенням ми працювали протягом тривалого періоду. Назва нашого бренду - "Marketnet", повністю віддзеркалює назву нашого інтернет-магазину.

Більшість наших клієнтів вже знає, що ми, компанія Marketnet, не просто продавець засобів зв'язку, але й власний виробник!

Наше виробництво

Наше виробництво протягом тривалого часу зосереджується на створенні власних 4G антен, які відрізняються високою якістю матеріалів та технічною компонентою. Наші виробництва розташовані у прифронтових містах України, а саме, Запоріжжі та Харкові. Навіть у складних умовах війни, ми не зупиняємось в прагненні забезпечити високоякісний зв'язок для споживачів у кожному куточку нашої країни.

Наші антени

Наші антени, такі як "T800", "Maxi MiMO", "Square" та "Стріла T1727", є нашою гордістю. Якість цих антен була перевірена споживачами в умовах надзвичаної складності для прийому інтернет-сигналу та безліччю тестів.

Саме ці моделі антен допомогли нашим клієнтам у подоланні проблем у період блекаутів осінньо-зимового сезону 2022-2023 років. Завдяки цим підсилювачам 3G та 4G сигналу, наші клієнти змогли залишатися на зв'язку та продовжувати працювати чи навчатися під час відключення електроенергії.

Попит на ці антени підтверджується не лише великою кількістю підробок, але і тим, що недобросовісні продавці не можуть повністю повторити нашу продукцію. Як результат, обмануті покупці звертаються до нас за допомогою.

Перехід від ASPOR до MARKETNET

З переходом від "ASPOR" до "MARKETNET", антени "T800", "Maxi MiMO", "Square" та "Стріла T1727" тепер представлені під новим брендом "MARKETNET". Це не лише збереження високої якості всіх елементів продукції, але й їх максимальне удосконалення.

Слідкуйте за оновленнями на нашому сайті marketnet.com.ua та обирайте лише найкраще для себе та ваших близьких!

Твоя розсилка

Найвигідніші ціни, круті акції і персональні пропозиції в твоїй розсилці