Зателефонувати Особистий кабінет товар(ів)
Інтернет-магазин Marketnet

Edup

Edup Логотип бренду виробника на сайті інтернет-магазину MARKETNET. Купити мережеве обладнання Edup. Найкращі ціни, доставка, гарантія. Безкоштовна консультація ☎️+38 099 1111 363


Компанія Shenzhen EDUP Electronics Technology Co., Ltd. була заснована в Шеньчжені, Китай, у 2004 році. EUDP є глобальним постачальником надійних мережевих пристроїв і аксесуарів. Ми маємо всесвітню дистриб'юторську мережу, і наші продукти також доступні на онлайн-платформах, таких як JD, TMALL, eBay, Amazon...

Наш асортимент включає Wi-Fi USB-адаптери, Wi-Fi-маршрутизатори, Wi-Fi AP/ретранслятори, Bluetooth-приймачі музики та інше. Всі наші продукти відповідають міжнародним стандартам якості і користуються високою популярністю на різних ринках у всьому світі. Вони також мають сертифікати CE, FCC, RoHS.

Завдяки високоякісним продуктам і відмінному обслуговуванню клієнтів ми створили глобальну торгову мережу, яка діє на ринках ЄС і США, таких як Німеччина, Франція, Італія, Великобританія, Греція, Іспанія, Туреччина, Сполучені Штати та інші.

Ми з нетерпінням очікуємо можливості встановити успішні бізнес-відносини з новими клієнтами по всьому світу.

Цінності компанії:

  • Стати поважним і визнаним брендом.
  • Компанія може зазнати успіху чи невдачі, але ніколи не здається.
  • Забезпечувати виробництво продукції найвищої якості. Задоволення клієнтів – вічна мета.
  • Чесність на першому місці. Підходити до справ з відданістю. Створювати бездоганні умови.

Компанія відома в тому числі виробництвом інтернет-обладнання, зокрема 4G LTE Wi-Fi роутерів. Представлена підбірка найвідоміших, доступних, але функціональних пристроїв. 

  • 4G LTE Wi-Fi роутер EDUP EP-N9525EA - бездротовий маршрутизатор EDUP EP-N9525EA із підтримкою 4G LTE Wi-Fi пропонує можливість швидкого доступу до Інтернету зі швидкістю до 150 Мбіт/с. Компактні розміри цього автономного пристрою роблять його зручним для використання в будь-якій точці країни. Вбудований акумулятор має місткість 2100 мАг, що забезпечує декілька годин роботи роутера без потреби в додатковому заряджанні.

  • 4G LTE Wi-Fi роутер EDUP D523EU - працює у технології 4G LTE, забезпечує бездротовий доступ до інтернету із швидкістю до 150 Мбіт/с. Цей компактний автономний маршрутизатор ідеально підходить для використання в будь-якій точці країни. Вбудований акумулятор має місткість 2100 мАг, гарантуючи декілька годин безперервної роботи роутера без потреби у додатковому заряджанні.

  • 4G LTE Wi-Fi роутер EDUP EP-N9528 - бездротовий роутер EDUP EP-N9528 з підтримкою 4G LTE - це пристрій для доступу до Інтернету із швидкістю до 150 Мбіт/с. Компактні розміри цього автономного маршрутизатора роблять його зручним для використання в будь-якій частині країни. Вбудований акумулятор об'ємом 2000 мАг забезпечує роботу роутера протягом кількох годин без необхідності додаткового заряджання.


Твоя розсилка

Найвигідніші ціни, круті акції і персональні пропозиції в твоїй розсилці