Зателефонувати Особистий кабінет товар(ів)

Продукція Lifecell

Код товару: Тариф Lifecell «Інтернет для бізнесу 100 GB»
Код товару: Тариф Lifecell «Інтернет для бізнесу 300 GB»
Код товару: Тариф "Бізнес Lifecell 249"
Код товару: Тариф Lifecell «Інтернет для бізнесу 60 GB»

Lifecell Логотип бренду виробника на сайті інтернет-магазину MARKETNET. Купити стартовий пакет Lifecell. Найкращі ціни, доставка, гарантія. Безкоштовна консультація ☎️+38 099 1111 368

Lifecell - третій за розміром оператор мобільного зв'язку в Україні. Це українська телекомунікаційна компанія, що входить до складу Euroasia Telecommunications Holding BV (Нідерланди) і є частиною турецького оператора Turkcell. Вона пропонує послуги у стандартах GSM, UMTS, LTE Advanced та LTE Advanced Pro.

Загальний огляд:

  • 2005 рік: LifeCell була заснована в 2005 році і стала третім мобільним оператором в Україні. Компанія отримала ліцензію на надання послуг мобільного зв'язку, що охоплює технології GSM та 3G.
  • 2006 рік: LifeCell розпочала свою діяльність та швидко здобула популярність на ринку зв'язку в Україні. Компанія активно розвивалася та впроваджувала нові технології для задоволення потреб споживачів.
  • 2012 рік: LifeCell отримала ліцензію на надання послуг 3G, що покращило якість і швидкість інтернет-зв'язку для своїх абонентів.
  • 2020 рік: Компанія продовжує свою діяльність і працює над розвитком та вдосконаленням своїх послуг, у тому числі інтернет-зв'язку, тарифних планів та інших сервісів.

Lifecell за рівні права та цінності

lifecell застосовує принцип рівних прав та можливостей в щоденному діловому спілкуванні, використовуючи обидві мови, українську та англійську. Це забезпечує своєчасну та докладну інформацію для всіх працівників, незалежно від їхнього походження (громадяни України чи іноземці).

Всі члени команди lifecell, незалежно від посади, віку, статі та національності, мають однакове право на участь у внутрішніх мотиваційних програмах та заходах.

У своїй внутрішній комунікації lifecell прагне до ефективного та відкритого спілкування. Для відповіді високим стандартам сучасного ділового спілкування, особливу увагу слід приділяти не лише офіційним, але й неофіційним взаємодіям між всіма членами команди, стимулюючи співпрацю та взаємну підтримку.

Твоя розсилка

Найвигідніші ціни, круті акції і персональні пропозиції в твоїй розсилці