Зателефонувати Особистий кабінет товар(ів)

Продукція Marsriva

Marsriva Логотип бренду виробника на сайті інтернет-магазину MARKETNET. Купити джерело безперебійного живлення ДБЖ Marsriva. Найкращі ціни, доставка, гарантія. Безкоштовна консультація ☎️+38 099 1111 370

З акцентом на розробку високотехнологічних продуктів, ефективне виробництво та строгий контроль якості, MARSRIVA, яка є передовим підприємством в галузі нових джерел енергії, присвячена тому, щоб стати одним з кращих постачальників систем безперебійного живлення (UPS), джерел живлення, сонячних фотовольтаїчних продуктів та пов'язаних товарів.

Поєднавшись із брендом LINKCOMN у 2020 році, MARSRIVA почала розширювати свій бізнес на ринках Близького Сходу і Африки. MARSRIVA буде продовжувати перевершувати себе, пропонуючи продукцію високої якості та утверджуючись як найнадійніший вибір у всьому світі. Компанія надає широкий спектр продуктів і послуг для задоволення різноманітних вимог клієнтів, від місцевих ринків до всесвітніх.

Міжнародна бізнес-мережа

З головним офісом у Шеньчжені, Китай, та логістичним центром в Дубаї, ОАЕ, MARSRIVA постачає продукцію в більше ніж 60 країн, обслуговуючи мільйони людей по всьому світу. Бренд MARSRIVA із гордістю володіє сертифікатом системи управління ISO9001, і кілька наших продуктів отримали національні патенти.

Дивлячись у майбутнє, MARSRIVA має плани щодо розширення з додатковими філіями, центрами досліджень та розвитку та логістичними центрами в різних регіонах, щоб ще більше підтримувати наших шановних партнерів з усього світу. Виробник зобов'язується надавати інноваційні продукти та рішення для задоволення потреб споживачів по всьому світу.

Основні цінності

Дотримуючись принципу "клієнт - це король", бренд надає величезне значення своїм клієнтам і їхнім потребам. Їх невідступне зобов'язання - надавати найбільш підходяще та надійне рішення для ефективного вирішення проблем клієнтів.

Від розробки продукту до підтримки після продажу, MARSRIVA постійно прагне перевершувати очікування клієнтів, забезпечуючи їхню повну задоволеність наявними пропозиціями

Твоя розсилка

Найвигідніші ціни, круті акції і персональні пропозиції в твоїй розсилці