Зателефонувати Особистий кабінет товар(ів)

Продукція Novatel

Novatel Логотип бренду виробника на сайті інтернет-магазину MARKETNET. Купити мережеве обладнання Novatel. Найкращі ціни, доставка, гарантія. Безкоштовна консультація ☎️+38 099 1111 374


Novatel Wireless (нова назва Inseego) - відома у всьому світі компанія, яка протягом понад 20 років є одним із лідерів у виробництві обладнання для бездротових мереж, зокрема 4G модемів та портативних WiFi роутерів. В Україні пристрої Novatel дуже популярні серед користувачів завдяки їх високій якості та доступним цінам.

4G модеми Novatel базуються на сучасних високопродуктивних процесорах, що забезпечують швидкість передачі даних у мережах GSM, CDMA, LTE. В модельному ряді Novatel кожен користувач може знайти 3G, 4G або 5G роутер для своїх потреб - для мереж третього покоління 3G за стандартами GSM/UMTS/WCDMA (із підтримкою технологій HSDPA /HSPA/HSPA+ та швидкістю передачі даних до 42,2 Мбіт/сек), а також для мереж четвертого покоління 4G LTE з підтримкою швидкості інтернету до 1000 Мбіт/сек. Модеми Novatel відзначаються високим рівнем прийому сигналу та надійністю в експлуатації.

4G WiFi роутери Novatel відповідають сучасним вимогам пристроїв такого класу, включаючи високі швидкості передачі даних, мультистандартність, підтримку 5G/4G мереж, потужні батареї, чутливі антени та надійність у роботі. Все це робить мобільні роутери Novatel важливими помічниками у роботі, навчанні та відпочинку.

У нашому каталозі мобільних пристроїв Novatel ви можете детально ознайомитися з описами та технічними характеристиками модемів та роутерів цього виробника, а також прочитати відгуки власників. Крім того, у нас є можливість замовлення та покупки 4G модема чи WiFi роутера Novatel з доставкою по всій Україні.

Твоя розсилка

Найвигідніші ціни, круті акції і персональні пропозиції в твоїй розсилці