Зателефонувати Особистий кабінет товар(ів)
Інтернет-магазин Marketnet

Покупка Частинами monobank

  • Покупка Частинами monobank

Marketnet пропонує нову зручну послугу Покупка Частинами monobank|Universal Bank. Відтепер є можливість придбати товар одразу, а платити за нього потім. Дана послуга розповсюджується на будь-який товар, незалежно від його кількості. Тепер вже немає потреби очікувати, складаючи гроші – забирайте гаджет одразу. 

Головна перевага «Покупки Частинами» - це чиста розстрочка без жодних відсотків та прихованих платежів. Ви сплачуєте лише вартість товару, яка зазначена на момент покупки. 

Як працює оплата частинами?

Коли ви обираєте товар, його вартість розподіляється на декілька рівнозначних частин. Як правило, це 4 частини. При здійсненні покупки вам треба сплатити тільки першу частину. Залишок несплаченої суми буде списано з вашої картки рівномірно, з певним інтервалом. До прикладу, це може бути один раз на два тижні. Таким чином, за півтора місяці ви зможете закрити суму покупки. Детальну інформацію про тарифи можна дізнатись на сайті monobank.

Як оформити покупку частинами у Монобанку?      

Здійснити покупку у розстрочку дуже легко. Для цього потрібно:

  • Встановити додаток monobank на свій смартфон або планшет;
  • Обрати потрібний товар на сайті Marketnet;
  • При оплаті обрати «Покупка частинами від monobank»;
  • Обрати бажаний термін розстрочки та суму кожного платежу;
  • Наступні платежі списуватимуться щомісяця автоматично;
  • Розстрочка повністю безкоштовна - не буде жодних комісій та відсотків.

Перед оформленням замовлення співробітники Marketnet перевірять, чи є у наявності замовлений товар. Таким чином клієнт збереже свій час і не здійснить помилкових витрат. 


Які товари можна купити у розстрочку?

Ви можете купити мережеве обладнання, 3G/4G Wi-Fi роутери та антени, підсилювачі мобільного зв’язку, зарядні станції, портативні зарядні пристрої Power Bank або все що забажаєте з асортименту магазину Маркетнет. Послуга доступна для товарів вартістю від 500 грн. Межа суми залежить від індивідуального ліміту кожного клієнта. Немає жодних обмежень на кількість товарів або угод в межах наявних коштів.


2023-11-23 10:52:12
0
405

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

При відключенні світла зникає і зв'язок: які причини та що з цим робити

При відключенні світла зникає і зв'язок: які причини та що з цим робити

Українці вже помітили такий взаємозв’язок при виключенні світла: зникає світло – пропадає мобільна мережа. Тобто відбувається низка коливань мережі на спад: спочатку є сигнал 4G, який поступово перетворюється на 3G, а в кінці спостерігаємо літеру «Е» в верхній частині дисплею. Справа в тому, що базові станції операторів живляться від електромереж і не працюють у разі відсутності електрики. Ст..

2022-12-24 03:48:30
0
228
Допомога солдатам ЗСУ від MARKETNET

Допомога солдатам ЗСУ від MARKETNET

Допомога нашим військовим – важлива частина у житті та діяльності нашої команди! Ми ставимося з особливою повагою та шаною до Збройних Сил України. Високо цінуємо їх титанічну працю та щодня дякуємо за нас захист! В зимовий період умови для життя на фронті надто складні, адже окрім постійних атак ворога ще додається холод, несприятливі погодні умови і відсутність можливості зарядити життєво н..

2023-12-15 08:51:19
0
211