Зателефонувати Особистий кабінет товар(ів)

Продукція Olax

Код товару: 00-00000836
Код товару: 00-00000721
Код товару: 00-00000185
Код товару: 0О-00005000

Olax Логотип бренду виробника на сайті інтернет-магазину MARKETNET. Купити мережеве обладнання Olax. Найкращі ціни, доставка, гарантія. Безкоштовна консультація ☎️+38 099 1111 375


Компанія Shenzhen OLAX Technology Co., Ltd розташована в китайському місті Шеньчжень і заснована у 2011 році. Це є визначний виробник рішень та обладнання для бездротового зв'язку в Китаї. Асортимент бренду включає 4G CPE WiFi-маршрутизатори, USB-ключі WiFi, модеми, кишенькові точки доступу WiFi, фіксовані бездротові телефони GSM та CDMA, термінали. 

Команда Olax має більш ніж десятирічний досвід у галузі досліджень, розробок, продажу та обслуговування комунікаційного обладнання. Спеціалісти компанії пишаються глибоким розумінням і швидкістю реагування на потреби клієнтів.

Компанія Olax встановила продуктивні партнерські відносини з провідними виробниками чіпсетів, такими як Qualcomm, ZTE microchip, ASR, UNISOC. Працівники можуть розробити функціонал згідно з індивідуальними вимогами клієнтів. Головна мета фірми -  зосередження на високоякісному проектуванні та розробці продукції, а всі вироби Olax сертифіковані згідно з CE та FCC.

Клієнти охоплюють понад 100 країн, і продукція Olax успішно експортується до регіонів Азії, Близького Сходу, Європи, Африки та Південної Америки. Виробник готовий надавати гнучкі OEM та ODM рішення, здійснювати заміну обладнання, налаштування програмного забезпечення, розробку нового дизайну корпусу та упаковки.

4G LTE Wi-Fi роутери від Olax здійснили грандіозний прорив на ринку технологій України. Ці доступні пристрої дійсно заслугувати довіру користувачів за рахунок своєї потужної технічної складової та бюджетної вартості. Відзначимо декілька найпопулярніших моделей роутерів даного бренду.

Olax U90H-E

Olax U90H-E – компактний Wi-Fi роутер із підтримкою 3G та 4G мереж. Пристрій ідеально підходить для виходу в інтернет із будь-якої точки країни. Підключаючи USB роутер до ноутбука або стаціонарного ПК, користувач отримує доступ до швидкісного інтернету. Вбудована точка доступу дозволяє підключитися бездротовим сигналом Wi-Fi одночасно з 10 пристроїв.

Максимальна швидкість прийому даних стандарту 4G LTE становить 150 Мбіт/с. У стандарті 3G DC-HSPA+ швидкість становитиме до 42 Мбіт/с. Ці показники дають можливість користуватися інтернетом без обмежень.

Мініатюрний 4G LTE роутер ідеально підходить для використання як у міських умовах, так і для заміської місцевості.

Olax MF981

Olax MF981 - це швидкісний роутер 4G LTE Wi-Fi, призначений для надання якісного та стабільного доступу до Інтернету. Цей мобільний маршрутизатор працює в автономному режимі і може функціонувати без підзаряджання протягом до 10 годин. Підтримка категорії LTE Cat 4 забезпечує доступ до мережі зі швидкістю до 150 Мбіт/c. Пристрій має вихід під зовнішню антену, що дозволяє підключити зовнішній підсилювач у разі слабкого сигналу. Крім того, 4G роутер Olax працює у технології LTE на всіх існуючих в Україні частотах. Таким чином, пристрій однаково добре працює як і місті, так і далеко за його межами.

Olax G5010

Портативний роутер Olax G5010 із підтримкою 4G LTE Wi-Fi - це швидкісний пристрій для бездротового доступу в Інтернет. У роутері встановлено акумулятор ємністю 4000 мАг, що забезпечує тривалу автономну роботу без постійної потреби у заряджанні. Olax G5010 працює в двох діапазонах і відповідає стандарту Wi-Fi 6. Максимальна кількість пристроїв, які можуть підключатися через Wi-Fi, становить 64. Також роутер підтримує технологію MiMO у варіантах 2х2 і 4х4. Наявність LAN-порту робить його придатним для використання як стаціонарний маршрутизатор. Додатковим бонусом є сумісність з технологією 5G - Olax G5010 готовий працювати за цим стандартом в Україні, коли 5G буде введений в експлуатацію.

Olax G5018

Wi-Fi роутер Olax G5018, пристосований для бездротового високошвидкісного доступу в Інтернет через мережу 4G LTE. Пристрій здатний до операцій зі швидкістю до 450 Мбіт/с, підтримує двостандартну роботу та використовує технологію MiMO. З огляду на свою сумісність з 5G, Olax G5018 вважається майбутньою орієнтованою покупкою. Ця технологія буде активно використовуватися в момент впровадження стандарту 5G на території України. Серед основних переваг даної моделі: можливість зміни IMEI та TTL, можливість вибору Band, автоматичне перемикання каналу інтернету та наявність одразу 2 антенних виходів.

Olax AX6 Pro

Бездротовий роутер Olax AX6 Pro працює на технології 4G LTE і представляє собою стаціонарний маршрутизатор. У нього вбудований 4G LTE модем, що забезпечує швидкість прийому даних до 300 Мбіт/с. Роутер оснащений потужним Wi-Fi передавачем, який забезпечує надійне покриття сигналу на відстані до 100 метрів та можливість одночасного підключення до 32 пристроїв. Наявність порту Ethernet WAN/LAN дозволяє підключати дротові пристрої. У роутера також є дві антени з коефіцієнтом посилення 5 дБ, які забезпечують якісний та стабільний зв'язок як у межах міста, так і за їхніми межами. Антени не є знімними, що робить роутер зручним та ефективним пристроєм для передачі даних у будь-якій області.


Твоя розсилка

Найвигідніші ціни, круті акції і персональні пропозиції в твоїй розсилці