Зателефонувати Особистий кабінет товар(ів)
Інтернет-магазин Marketnet
Код товару: 00-00001177

Репітер 1 діапазон 1800 МГц (GSM, 4G) підсилювач мобільного голосового зв'язку та інтернету Aspor

Репітер 1 діапазон 1800 МГц (GSM, 4G) підсилювач мобільного голосового зв'язку та інтернету Aspor
Готовий до відправки
Готовий до відправки 1889

1 889 грн

Придбайте з цим товаром:
Доставка:
Нова Пошта Відділення
1-3 днів (Уточнюйте у продавця)
Кур'єром "Нова пошта"
2-3 днів (Уточнюйте у продавця)
Укрпошта Відділення
3-5 днів (Уточнюйте у продавця)
Самовивiз:
м. Київ, пр. Перемоги 20 м. Запоріжжя, вул. Інженерна 1, офіс 507
(5 поверх)
Огляд Репітер 1 діапазон 1800 МГц (GSM, 4G) підсилювач мобільного голосового зв'язку та інтернету Aspor
Бренд: Aspor

Мобільний зв'язок часом буває нестабільним. Це проявляється у неможливості «знайти» мережу, у довгому з'єднанні з абонентом, постійних перешкод і перериваннях. Таке може бути на території будь-якої місцевості - як у місті, так і в селі. Регулярно стикаючись з проблемами нестабільної мережі, користувачі цікавляться, як можна підсилити сигнал мобільного інтернету, як підсилити сигнал Київстар або як покращити мобільний зв'язок на телефоні? Щоб знайти рішення, треба знати причини слабкого сигналу мережі.

Що може впливати на силу стільникового сигналу:

  • Висотні будинки або підвальні приміщення. Стіни та перегородки не пропускають радіосигнал.
  • Особливості будівель, наприклад, сучасне тоноване скло та матеріали, що використовуються для обладнання бізнес-центрів.
  • Віддалене розташування базових станцій оператора.

Зазначимо, що найчастіше страждає не лише стільникова мережа, а й інтернет-з'єднання.


Що таке підсилювач мобільного зв’язку?

Репітер або підсилювач мобільного зв'язку - це пристрій, який призначений для покращення сигналу мобільного телефону в місцях з поганим прийомом. Він складається з антени, яка знаходиться на даху або зовні будівлі, підсилювача, який підсилює сигнал, і внутрішньої антени, яка розміщується всередині приміщення.

Як працює підсилювач мобільного зв’язку?

Репітер працює за певною схемою, за допомогою якої вдається налагодити зв’язок у будь-якій місцевості та отримати надійне з’єднання зі стільниковою та інтернет-мережею.


Що робить підсилювач:

  1. Отримання сигналу. Зовнішня антена отримує сигнал мобільного зв'язку з вулиці або від віддалених базових станцій. Цей сигнал може бути досить слабким через перешкоди, відстань або інші перешкоди.
  2. Підсилення сигналу. Отриманий сигнал подається до підсилювача, який підсилює його. Підсилювач збільшує потужність сигналу так, щоб він став достатньо сильним для передачі всередину будівлі або іншого приміщення.
  3. Передача внутрішньої антени. Після підсилення сигналу внутрішня антена передає його всередину будівлі або приміщення. Це дозволяє мобільним пристроям, таким як телефони або модеми, отримувати сильний сигнал всередині, де раніше може бути був проблеми з покриттям.
  4. Повторення мережі. Посилений сигнал підсилювача передається в мережу мобільного оператора через зовнішню антену, таким чином, забезпечуючи зв'язок між мобільним пристроєм і базовою станцією оператора.

Цей процес дозволяє створити зону покриття в місцях, де сигнал мобільного зв'язку може бути слабким або відсутнім, таких як в будівлях з товстими стінами або віддалених місцевостях.


Як підсилити сигнал 4G?

Ми пропонуємо вам простий та доступний пристрій - потужний GSM репітер, що підсилює та стабілізує зв'язок. Репітер працює на частоті 1800 МГц у стандарті 4G LTE. Це означає, що ви зможете без проблем спілкуватися та надсилати/отримувати повідомлення без перешкод та відсутнього з'єднання. Будь-який смартфон або телефон із SIM-картою буде працювати набагато краще поруч з таким гаджетом.

Пристрій працює від мережі 220В і може бути встановлений на столі, полиці, підвіконні або стіні (за допомогою спеціальних кріплень). Від нього йде довгий кабель довжиною 10м, який приєднується до антени, що встановлена на фасаді будівлі. Антена виконує функцію прийому радіосигналу від віддаленої станції. Друга антена набагато менша за розмірами та кріпиться прямо до репітеру. Вона роздає сигнал у приміщенні зі слабким зв'язком. Все перераховане йде у комплекті. Якщо вам знадобиться будь-що або додаткова консультація – звертайтеся до наших менеджерів.

Скільки коштує підсилювач мобільного зв’язку? У магазині Marketnet можна купити оригінальний репітер за найнижчими цінами. 



Частотні діапазони та стандарти стільникового зв'язку в Україні

Покоління мережі
Частотний діапазон
Назва стандарту
4G900 МГц, 1800 МГц, 2600 МГц
LTE 900, LTE 1800, LTE 2600
3G900 МГц, 2100 МГц
UMTS 900, UMTS 2100
2G900 МГц, 1800 МГц
GSM 900, GSM 1800, DCS 1800

Дізнатися відповідну частоту можна за допомогою додатків:

  • Vegatel
  • NetMonster
  • Netmonitor



Показати бiльше Показати менше
Характеристики
Підтримка стандартів
GSM, 4G LTE
Живлення
Мережа 220В
Частотний діапазон
1710-1880 МГц
Країна виробник
Китай
Специфікація
Інтернет
Підтримка 3G
Так
Підтримка 4G
Так

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!