Зателефонувати Особистий кабінет товар(ів)
Код товару: 0О-00005076

Комплект Репітер 2 діапазон 900 МГц (GSM, 3G, 4G) / 1800 МГц (GSM, 4G) підсилювач зв'язку Aspor з двома внутрішніми антенами

Комплект Репітер 2 діапазон 900 МГц (GSM, 3G, 4G) / 1800 МГц (GSM, 4G) підсилювач зв'язку Aspor з двома внутрішніми антенами
Немає в наявності
Out of stock 6891

6 891 грн

Кредит вiд 55 грн/мiс
Доставка:
Нова Пошта Відділення
1-3 днів (Уточнюйте у продавця)
Кур'єром "Нова пошта"
2-3 днів (Уточнюйте у продавця)
Укрпошта Відділення
3-5 днів (Уточнюйте у продавця)
Самовивiз:
м. Київ, пр. Перемоги 20 м. Запоріжжя, вул. Інженерна 1, офіс 507
(5 поверх)
Огляд Комплект Репітер 2 діапазон 900 МГц (GSM, 3G, 4G) / 1800 МГц (GSM, 4G) підсилювач зв'язку Aspor з двома внутрішніми антенами
Бренд: Aspor

Увага! Комплектуючі можна змінити на запит. Вартість заміни складових комплекту менеджер прорахує в індивідуальному порядку.

Склад комплекту:


Цей комплект створено для максимального посилення сигналу зв'язку! Це необхідно у разі слабкого рівня сигналу (або його відсутності) мобільного зв'язку та інтернету. Такий набір обладнання особливо актуальний у зонах поганого проходження сигналу (промислові будівлі, споруди із залізобетонних стін, склади, підвальні приміщення тощо). Також цей комплект вирішить проблеми зі зв'язком у будинках, розташованих у місцевості із специфічним ландшафтом.

Схема збірки комплектуПристрої на зображенні:

 1. Репітер
 2. Перехідник N_male - N_male
 3. Зовнішня антена 10 дБ
 4. Розгалужувач сигналу
 5. Внутрішня антена 8 дБ
 6. Перехідник N-конектор
 7. F-гайка
 8. Кабель 50 Ом

2G/4G репітер підсилювач мобільного зв'язку та інтернету 900/1800 МГц

Робочі частоти – 900/1800 МГц

GSM репітер - це пристрій, призначений для вирішення одразу 2 проблем: посилення сигналу мобільного зв'язку та бездротового 4G інтернету. Основне призначення аксесуара – посилити слабкий сигнал або ретранслювати покриття з вулиці до приміщення. Репітер має універсальне призначення, оскільки підходить до будь-якого оператора мобільного зв'язку, який працює у стандарті GSM, в Україні це Київстар, Vodafone та Lifecell. Дана модель призначена для експлуатації всередині приміщень та має дисплей, який відображає роботу частот. Девайс оснащений системою захисту від перешкод та автоматичним регулюванням посилення.

Репітер знадобиться у таких випадках:

 • Відсутність сигналу в офісах, розміщених у підвальних приміщеннях;
 • Блокується мобільне покриття на складі або в цеху через щільні або залізобетонні стіни.
 • Поганий зв'язок поблизу безлічі високих будівель, які блокують покриття.
 • Віддаленість базової станції мобільного оператора (у такому разі репітер потрібно використовувати зі спеціальною антеною)
 • Погіршення покриття пов'язане з ландшафтними особливостями місцевостіАнтена зовнішня для репітера 2G/3G/4G 800-2700 МГц 10 дБ

Антена зовнішня для репітера 2G/3G/4G 800-2700MHz 10 ДБ – універсальна антена, призначена для роботи з будь-яким підсилювачем зв'язку. Завдяки роботі в діапазоні 800-2700 МГц, з нею Вам не доведеться порівнювати частоти репітера та антени, вона працюватиме з будь-яким підсилювачем зв'язку! Як було сказано раніше, в репітерах зазвичай використовується дві антени (для прийому і роздачі сигналу), і дана антена якраз і є тією зовнішньою, донорною, яка допоможе посилити прийом сигналу далеко від базової станції оператора. Приємний бонус також полягає в тому, що додаткових налаштувань вона не вимагає, як і підсилювач зв'язку, Вам достатньо лише підключити її через відповідний N-конектор.

Коефіцієнт зовнішньої антени в залежності від частот:

 • 800-960 МГц - до 8.5 дБ
 • 1710-2700 МГц - до 11 дБ


Антена внутрішня для репітера 8 дБ

Внутрішня антена для репітера 5Дб - універсальна антена, призначена для роботи з будь-яким підсилювачем зв'язку. У репітерах зазвичай використовується дві антени (для прийому та роздачі сигналу), і дана антена якраз і є тією самою внутрішньою, абонентською, яка допоможе посилити роздачу сигналу в радіусі до 50-70 м від репітера. Приємний бонус також полягає в тому, що додаткових налаштувань вона не вимагає, як і підсилювач зв'язку, Вам достатньо лише підключити її через відповідний N-конектор.


Спліттер-розгалужувач трубчастий на 2 виходи 380-2500 МГц

Розгалужувач сигналу – антенний аксесуар, що взаємодіє з антенними системами та підсилювачами сигналу. Завдання пристрою полягає в рівномірному розподілі вхідного сигналу між пристроями, що приймають. Спліттер-розгалужувач вкрай необхідний у випадках, коли під час використання підсилювача сигналу його розділити між передаючими антенами всередині приміщення.

Характеристики розгалужувача:

 • Максимальна потужність: 200 Вт
 • Робочі діапазони частот: 800-2500 МГц
 • Втрати, що вносяться: 0.1 дБ
 • Робоча група-Пульсація: 0.2 дБ
 • КСВ ≤1.2
 • IM.3rd порядку (дБ) 2×43dBm -120
 • Опір: 50 Ом
 • Вхідний роз'єм: N
 • Вихідний роз'єм: 2 х N
 • Матеріал провідника (внутрішній): бронза
 • Покриття провідника (внутрішнє): срібло
 • Матеріал металу (зовнішній

Дізнатися відповідну частоту можна за допомогою додатків:

 • Vegatel
 • NetMonster
 • NetmonitorПоказати бiльше Показати менше
Характеристики
Живлення
Мережа 220В
Частотний діапазон
900-1800 МГц
Країна виробник
Китай
Максимальний коефіцієнт посилення Uplink
55 дБ
Максимальний коефіцієнт посилення Downlink
60 дБ
Максимальна вихідна потужність Uplink
17 дБм
Максимальна вихідна потужність Downlink
17 дБм
Регулювання посилення
Так
Специфікація
Голос+інтернет

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!