Зателефонувати Особистий кабінет товар(ів)
Інтернет-магазин Marketnet

Послуги 3G/4G

Код товару: Прошивка/перепрошивка роутерів

Прошивка/перепрошивка роутерів

Вiдгуки
Цiна
350 грн. 350 грн.
350 грн. 350 грн.

Компанія Marketnet має власний сервісний відділ, який спеціалізується на обслуговуванні та ремонті 3G/4G обладнання. Зважаючи на те, що в нашому асортименті є як GSM обладнання (працює з операторами Київстар, Vodafone, Lifecell), так і CDMA обладнання (працює з оператором Інтертелеком), наш технічний відділ поділений на дві частини. У кожній частині відділу працюють інженери, які добре знаються на своїй спеціалізації, і надають перелік таких послуг:

Прошивка клієнтського обладнання Інтертелеком

Для повноцінної роботи з USB модемами, 3G Wi-Fi роутерами та мобільними телефонами, що функціонують у мережах CDMA, потрібен індивідуальний клієнтський номер. CDMA обладнання влаштоване трохи інакше ніж GSM, і для початку експлуатації мало просто вставити sim-карту - знадобиться прошивка номера. Інженер встановлює унікальний номер, який є незмінним. 

Віддалена прошивка клієнтського обладнання Інтертелеком

Віддалена прошивка – це послуга для користувачів, які не мають можливості відправити пристрій до міста пункту нашого сервісного центру. Також дана послуга – можливість заощадити кошти на пересиланні, оскільки користуватися сервісом доставки не доведеться. При необхідності дистанційно прошити CDMA роутер, модем або телефон, вам потрібно зателефонувати нашим менеджерам, які з'єднають вас із сервісним відділом. Фахівці сервісного відділу детально проінструктують та допоможуть вам прошити обладнання. Зверніть увагу! Для віддаленої прошивки на комп'ютері має бути встановлена ​​програма для віддаленого доступу («Team Viewer» або «Ammyy Admin»).

Діагностика 3G/4G обладнання 

Діагностика 3G/4G обладнання – це необхідна процедура, яка повинна час від часу виконуватись, особливо при тривалій експлуатації пристрою. Якщо у вас виникли збої/несправності в роботі обладнання, рекомендуємо звертатися до нашого сервісного центру. Фахівці проведуть діагностику та швидко обчислять причини можливої поломки. У такому разі рекомендуємо зв'язатися з нашими інженерами, зателефонувавши за контактними номерами, та пояснити проблему, після чого вам запропонують варіанти вирішення проблеми.

Ремонт 3G/4G обладнання

Як відомо, будь-який пристрій, навіть найвищої якості, може виходити з ладу. Йдеться як про природний процес зношування деталей, так і про неправильну експлуатацію, внаслідок чого в роботі техніки виникають збої. Для вирішення подібних проблем ми маємо власний сервісний відділ. Фахівці даного відділу зможуть вирішити будь-яку проблему щодо ремонту обладнання. Для виявлення причини неполадок потрібно спочатку виконати діагностику. При необхідності ремонту 3G/4G обладнання, зв'яжіться з нами за контактними номерами техпідтримки, вказаними в розділі "Контакти".

Твоя розсилка

Найвигідніші ціни, круті акції і персональні пропозиції в твоїй розсилці