10 499 грн
(5 поверх)
Сонячна панель EcoFlow 110W Solar Panel – це альтернативне джерело живлення, яке дозволяє забезпечити електроенергією ваш будинок незалежно від центрального електропостачання. Солар панель має найкращий коефіцієнт конверсії – 23%. Універсальна, портативна та безшовна панель EcoFlow 110 Вт значно легша і приблизно на 10% менша за розміром, ніж інші сонячні панелі, представлені на ринку. А ще вона складна, тому ви завжди можете взяти еко панель із собою, забезпечуючи швидке заряджання електростанцій або інших накопичувачів енергії, де б ви не знаходилися.
В цілому сонячні панелі для будинку EcoFlow є чудовим прикладом, тому що в них використовується зелена енергетика. Вони мають високий коефіцієнт конверсії енергії (23%), що робить їх одними з найефективніших на ринку. Завдяки компактному і легкому дизайну, панелі EcoFlow приблизно на 10% менше і легше аналогічних моделей, що робить їх ідеальними для мобільного використання.
Взаємодіє з більшістю генераторів
Портативні електростанції серій DELTA та RIVER можна заряджати за допомогою кабелю MC4-XT60 довжиною 3,5 м або 5 м. Кабель для підключення сонячної панелі можна купити в нашому магазині.
Висока ефективність перетворення
Ви можете об'єднувати сонячні панелі за допомогою паралельного кабелю, забезпечуючи достатню потужність для електростанції. Наприклад, для серії DELTA можна підключити 4 паралельні сонячні панелі по 110 Вт, а для серії RIVER — 2 паралельні сонячні панелі EcoFlow 110V.
Складаний чохол із підставкою для захисту EcoFlow 110V Solar Panel
Вашу панель захистить чохол, будь то дощ, вітер чи сонце. Завдяки гнучкій підставці ви можете регулювати кут нахилу панелі від 0 до 180 градусів.
Довговічна, пило- та водонепроникна
Сонячній панелі не страшні ніякі погодні умови, вона має стійкість до пилу та води, тому може використовуватися на відкритій місцевості та підходить для активного відпочинку.
Зелена енергія
Панель EcoFlow є джерелом зеленої енергії, оскільки використовує сонячне світло для вироблення електроенергії. Такі альтернативні джерела енергії є екологічно чистими, мають маркування «зелений тариф» і не завдають шкоди навколишньому середовищу.
Потужна, портативна та легка
З коефіцієнтом конверсії 23%, ця сонячна панель значно ефективніша за аналогічні моделі. Вона також легша і приблизно на 10% компактніша, що робить її ідеальною для мобільного використання. Завдяки цьому ви можете легко брати її із собою та швидко заряджати електростанції або інші накопичувачі енергії у будь-якому місці.
Вибирайте оптимальний кут самі
Ця сонячна панель ідеальна для кемпінгу та подорожей. Ви також можете встановити її на задньому дворі, використовуючи чохол, який є підставкою. Таким чином, ви можете налаштувати панель під потрібним кутом, щоб забезпечити максимальне сонячне покриття.
Практична та довговічна
Сонячна панель 110 Вт має сертифікат IP68, що означає її стійкість до води. У лабораторних умовах панель була занурена під воду на 72 години без жодних збоїв. Виготовлена з високоміцного композиту, вона витримує навіть удари та призначена для використання у будь-яких погодних умовах.
Легке та зручне транспортування
Завдяки стильному чохлу з міцними ручками взяти панель із собою в дорогу стало простіше. Сонячна панель EcoFlow 110 Вт важить всього 4 кілограми, що робить її ідеальною для короткочасних походів та подорожей.
Вийдіть із мережі із сонячною панеллю EcoFlow 110V
Ця панель, виготовлена з високоефективних монокристалічних кремнієвих елементів, здатна заряджати портативні електростанції та електронні пристрої, забезпечуючи безперервну роботу вашого обладнання при підключенні до портативної електростанції EcoFlow.
Що означає ВДЕ?
ВДЕ - це абревіатура, що означає "відновлювані джерела енергії". До ВДЕ відносяться такі джерела енергії, які заповнюються природним чином і не виснажуються. ВДЕ відноситься до використання сонячних панелей як джерела відновлюваної енергії (ВДЕ). Такі пристрої використовують сонячний модуль, який перетворює сонячне світло на електрику, будучи екологічно чистим та стійким способом отримання енергії.
Як встановити сонячну панель EcoFlow?
Бренд EcoFlow зробив процес підключення сонячної панелі до портативної зарядної станції максимально простим. Потрібно лише підключити кабель від сонячної панелі до зарядної станції, і ваш сонячний генератор готовий накопичувати сонячну енергію для подальшого живлення ваших електроприладів.
Як правильно підключити сонячні панелі?
Запам'ятайте просте правило: сонячні панелі з однаковим робочим струмом (струмом у ТММ) можна з'єднувати послідовно, а панелі з однаковою робочою напругою – паралельно.
Як встановити сонячну батарею в приватному будинку
У приватному будинку сонячні панелі можна встановлювати на даху, стінах чи земельній ділянці. Спочатку виберіть оптимальне місце та визначте орієнтацію та кут нахилу панелей. Для досягнення максимальної продуктивності важливо вибрати місце, яке буде добре освітлене протягом усього дня протягом усіх сезонів. Якщо планується встановлення на даху, переконайтеся, що конструкція є достатньо міцною.
При встановленні сонячних панелей на землі спочатку необхідно встановити спеціальні опори, стійки та каркас.
Як і де встановити сонячні панелі у квартирі
Найкраще місце для встановлення сонячних панелей – дах. Тут можна розмістити достатню кількість панелей, які нікому не заважатимуть і зможуть ефективно поглинати сонячну енергію. Важливо надійно закріпити панелі, щоб вони не здулися за сильних поривів вітру. Перед встановленням таких джерел електроенергії у багатоквартирному будинку рекомендується проконсультуватися з представниками ЖЕКу або ОСББ, щоб уникнути можливих проблем після монтажу.
Якщо монтаж на даху неможливий, панелі можна розмістити на балконі, лоджії, зовнішній частині будівлі або вікнах. На вікнах панелі можна розміщувати як усередині, так і зовні. Для внутрішньої установки підійдуть спеціальні напівпрозорі гнучкі модулі, які менш помітні з вулиці, хоча їхня потужність дещо нижча.
Як кріпити сонячні панелі
Встановлювати сонячні панелі краще в суху та теплу погоду. Поверхню, де планується розміщення панелей, необхідно попередньо очистити від сміття. Потім виберіть кут нахилу, виходячи з регіону. Кут нахилу слід розраховувати щодо землі, а не поверхні, на якій проводитиметься монтаж. Наступним кроком буде розмітка та встановлення опорних стійок.
Встановлення на землі
При встановленні сонячних батарей на земельній ділянці використовуються алюмінієві або сталеві опори, які вкопуються в землю, або заливаються бетоном. На опори встановлюється каркас, виготовлений із дерева та алюмінію. Каркас монтується на висоті не менше ніж 1 метр над землею.
Для правильної установки сонячних панелей на землі є три варіанти монтажу:
- Гвинтові металеві палі. Підходять для ґрунту середньої щільності.
- Залізобетонні основи. Використовуються для встановлення систем на кам'янистих схилах.
- Цементні основи. Для піщаних ґрунтів рекомендується забетонувати опори розчином цементу.
Панелі необхідно встановлювати під кутом 45 ° у південному напрямку. Для зручності можна створити конструкцію, яка автоматично повертається у напрямку сонця протягом дня.
Встановлення на даху
Перед тим, як закріпити сонячні панелі на даху, необхідно визначити тип покрівлі та створити відповідну конструкцію. Для встановлення системи можна використовувати анкери чи дюбелі 6х65. На кронштейни встановлюються оцинковані профілі, які потім закріплюються алюмінієвими кріпленнями. Панелі прикріплюються до профілів за допомогою притисків та шурупів, на відстані 2 см від поверхні.
На плоскому даху панелі краще встановлювати на трикутній системі із відстанню між блоками близько 1-1,2 метра. На односхилим або багатосхилим даху панелі монтуються на каркасі з можливістю регулювання кута нахилу. Сонячні панелі, які можуть затінюватися, оснащуються оптимізаторами для автоматичного визначення та максимізації продуктивності.
Встановлення на балконі
Для монтажу на балконі або лоджії найчастіше використовують полікристалічні панелі, оскільки вони добре працюють у похмуру погоду. Найкраще, якщо балкон розташований на південній стороні для максимальної ефективності. Ось як можна кріпити сонячні панелі на балконі:
- Із зовнішнього боку балкона, якщо він не засклений. Така установка передбачає невеликий кут нахилу нагору, щоб панель могла отримувати максимум світла.
- На даху балкона чи лоджії для мешканців останнього поверху. Це найкращий варіант для максимального використання сонячного світла.
- На вікнах із внутрішньої сторони. Хоча багато панелей встановити не вийде, і в кімнаті стане темніше через перешкоду проникненню сонячних променів, цей спосіб захищає батарею від вітру та вологи.
Для монтажу на балконі або лоджії можна використовувати готові системи кріплення або створювати їх вручну. Ці системи є міні-версією кріплень для встановлення сонячних панелей на даху. Важливо, щоб батареї були надійно закріплені. Гнучкі внутрішні фотоелементи можуть приклеюватися до шибки за допомогою спеціального клейкого шару або двостороннього скотчу.