Зателефонувати Особистий кабінет товар(ів)

Продукція EcoFlow

Код товару: EcoFlow 110W Solar Panel

Сонячна панель EcoFlow 110W Solar Panel

Вiдгуки
Цiна
13 999 грн. 9 999 грн. 9 999 грн.
13 999 грн. 9 999 грн. 9 999 грн.
Опис
Акцiя
5 5
Код товару: EcoFlow Solar Tracker
Код товару: EcoFlow 400W Solar Panel
Код товару: EcoFlow DELTA mini Bag
Код товару: Сумка EcoFlow DELTA 2
Код товару: EcoFlow Suction cups

EcoFlow Логотип бренду виробника на сайті інтернет-магазину MARKETNET. Купити зарядні станції EcoFlow. Найкращі ціни, доставка, гарантія. Безкоштовна консультація ☎️+38 099 1111 362

EcoFlow є глобальним виробником технологічних рішень у сфері портативних накопичувачів електроенергії та енергетичних систем для автономного життя. Компанія спрямовує свої інновації на створення умов для енергонезалежності будинків, рухомих конструкцій та автомобілів поза центральною електромережею. Бренд EcoFlow успішно діє у 83 країнах світу.

EcoFlow Ukraine виступає офіційним авторизованим магазином бренду в Україні та має понад 400 партнерів у всіх регіонах країни. Компанія Robotics Distribution, авторизований дистриб'ютор EcoFlow в Україні, відповідає за представлення всієї лінійки товарів та забезпечує повний сервісний та гарантійний супровід клієнтів.

Асортимент EcoFlow включає портативні зарядні станції лінійки RIVER для домашнього використання та DELTA для промислових потреб, сонячні панелі EcoFlow Solar Panel, системи енергонезалежності Power Kit, генератори, додаткові батареї та аксесуари для створення індивідуальної енергетичної екосистеми.

Портативні зарядні станції EcoFlow знаходять застосування в різних сферах, включаючи резервне живлення, кемпінг, риболовлю, подорожі, фото- та відеозйомку, а також для забезпечення енергією бізнесу в різних умовах.

Як бренд, що ставить на перше місце системність та орієнтацію на клієнта, EcoFlow зобов'язується не лише до виробництва якісних продуктів, а й до надання професійного сервісного обслуговування. Компанія формує професійні інженерні команди всередині країни, а авторизований сервісний центр EcoFlow в Україні оперативно забезпечує гарантійне та післягарантійне обслуговування клієнтів, включаючи розв'язання питань, використання оригінальних комплектуючих та гарантію на послуги.

Твоя розсилка

Найвигідніші ціни, круті акції і персональні пропозиції в твоїй розсилці