Зателефонувати Особистий кабінет товар(ів)

Продукція VIA Energy

VIA Energy Логотип бренду виробника на сайті інтернет-магазину MARKETNET. Купити джерело безперебійного живлення ДБЖ VIA Energy. Найкращі ціни, доставка, гарантія. Безкоштовна консультація ☎️+38 099 1111 377


VIA Energy є однією з провідних компаній у галузі енергетики в США. В основному VIA Energy акцентує увагу на створенні та продажу портативних джерел живлення. Крім того, вони виробляють сонячні панелі, блоки живлення, кабелі, акумуляторні батареї та інші комплектуючі та аксесуари для систем зберігання енергії.

Для кожної людини важливо мати комфорт. Найнеобхідніший ресурс для комфорту - це електроенергія, оскільки за її допомогою можна забезпечити обігрів, приготувати їжу, подивитися фільм або працювати зручно. Якщо вам важливо мати світло для роботи або для комфортного життя, варто придбати універсальну мобільну батарею VIA Energy.

Серед переваг використання універсальних батарей від VIA Energy можна виділити такі:

  • легкість підключення інших пристроїв;
  • кількість живлених приладів;
  • безперебійність до 7 годин безперервної роботи;
  • надійність та якість універсальних мобільних батарей;
  • висока ємність акумуляторів.

Крім того, універсальні мобільні батареї від VIA Energy відомі також повною автоматизацією, тобто ви підключаєте батарею до джерела живлення, і під час відсутності централізованого електропостачання ваші прилади живляться, а при наявності електропостачання - заряджаються і одночасно живлять ваши прилади.

Придбати універсальні мобільні батареї від VIA Energy або від інших виробників ви можете в нашому розділі за цим посиланням. А підібрати саме те, що необхідно вам, допоможуть наші кваліфіковані менеджери з служби підтримки.

Джерело безперебійного живлення ДБЖ VIA Energy Mini UPS

VIA Energy Mini UPS - це джерело безперебійного живлення, яке забезпечить роботу ваших пристроїв під час відсутності електропостачання. Цей невід'ємний помічник особливо корисний під час виникнення чорного вимкнення або в умовах, де немає можливості підключення до електричної мережі.

Різні виходи з різним напруговим рівнем та наявність різноманітних інтерфейсів полегшують використання для користувача. Немає потреби у пошуку спеціальних перехідників або конкретних блоків живлення - все необхідне вже включено до комплекту поставки ДБЖ. Пристрій обладнаний різними інтерфейсами: USB 5V/2A, DC 5V/2A, DC 9V/1A, DC 12V/1A, POE 15V/0.6A, POE 24V/0.6A. Максимальна вихідна потужність становить 18 Вт. Завдяки цим показникам, VIA Energy Mini UPS відмінно справляється з живленням телефонів, планшетів, радіостанцій, камер спостереження та пристроїв Passive PoE (15 або 24В).

ДБЖ VIA Energy Mini UPS - ідеальний вибір для забезпечення енергією роутера, і також може використовуватися як портативна зарядна станція в автомобілі. З ємністю акумулятора 10400 мАг його вистачить на тривалий період роботи.

Твоя розсилка

Найвигідніші ціни, круті акції і персональні пропозиції в твоїй розсилці